clash-of-clans: Nova hra COC na Iphone

zdravim, mam specificky dotaz a nenasel jsem tu na nej zadnou odpoved. Muj syn hral na mem Iphone COC. Dostal novy telefon android a tak jsem mu tam hru pretransferoval dle postupu old/new device cemuz predchazelo jak me prihlaseni v Game centre tak jeho v Google+. Vse v pohode, ale pokud chci ja na svem zarizeni zacit hrat novou hru, tak mam stale synovu vesnici. Kdyz se odhlesim z Game centre a znovu nainstaluju COC-stale stejna vesnice. Dokonce to ani nejde linknout z manzelcina telefonu, kde jsem vesnici talozil novou a na mem Iphone to pise, ze puvodni vesnice uz ma vyssi level a tudiz to nelze. Snad jsem to napsal srozumitelne....poradi nekdo??? Dekuji predem :)

Naskajj 4.6.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
toto je bohužel standardní postup. Počítá se s tím, že buď starý telefon dostane někdo jiný (tedy použije jiný účet Google/AppleID), nebo se bude naopak jednat o stejného hráče, který bude chtít hrát na obou zařízeních (toto samozřejmě nelze simultánně).
Co se týče telefonu Vaší ženy - jedná se o ochranu před nechtěným smazáním. Bohužel, jediným řešením by bylo použít jiný Gamecenter účet/AppleID.

Honza 5.6.2015

Doporučujeme

On-line hry

ASMR Slicing Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Kings and Queens Solitaire Tripeaks Sudoku Classic Head Football Color by Numbers Neon Rocket MR TONI Miami City Block Hexa Puzzle
Nahoru