colin-mcrae-dirt-2: CMR Dirt 2 - odmítnutý obraz disku

Ahoj! Mám problém se spuštěním hry Colin McRae Dirt 2 na novém počítači - Win 8.1, 64 bit. DVD hry i Key jsou originál. Nemám v novém pc mechaniku, proto jsem zkusil připojit obraz disku ve virtuální mechanice přes Daemon Tools. Po instalaci a pokusu o spuštění hry mi vyskočila hláška: "Prosím vložte originální disk namísto záložního." Věděl by si s tím někdo rady? Děkuji za Vaše tipy.

BJ 11.8.2014 Odpovědi: (2) Odpovědět

colin-mcrae-dirt-2:

Dobrý den, originální hra je podle všeho nastavena tak, aby se nespustila, když je instalován program Daemon Tools. Doporučuji proto použít jiný program pro vytvoření virtuálního disku: http://mujsoubor.cz/vypalovani-cd-a-dvd/virtual-clonedrive, http://mujsoubor.cz/vypalovani-cd-a-dvd/clonecd, http://mujsoubor.cz/vypalovani-cd-a-dvd/alcohol-120 a jiné. Daemon Tools nezapomeňte odinstalovat. Další problém by mohl být v Games for Windows, jenže ty jsou k dispozici pouze pro systém Win7.

Honza 12.8.2014

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Fish Bubble Shooter Words Jungle Cube Gravity Switch Rolly Cube Animal Trivia Color Fill Esplodi Bola V Anti Stress Game 2 Blocky Highway Racing 2019
Nahoru