Sledovat toto vlákno
Pokud chcete sledovat toto vlákno, musíte se přihlásit.

counter-strike-1-6-non-steam: Odpojenie zo servera

zdravím. Rád by som sa opýtal  ako sa dá odpojiť zo strvera.  myslím to tak  aby som sa vrátil do režimu kde boli boti.  ďakujem  vopred za odpoveď :)

mini 9.12.2017 Odpovědi: (0) Odpovědět
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Survivor In Rainbow Monster Reap Race Monster Truck Real Flight Simulator Slope Racing Stairs Ketchapp Game Crowd City 2 Parkour Climb and Jump Adam and Eve: Cut The Ropes
Nahoru