google-chrome: Nejde zapnout Google Chrome

Když zapnu Google Chrome tak se neotevře ale v správci úloh je ukázáno že je zapnutý takže musím ukončit úlohu a pak znovu zapnout Google Chrome a až poté se spustí Google Chrome. Nevíte prosím někdo co s tím ?

Předem děkuji za odpověď

Miloš 28.10.2014 Odpovědi: (6) Odpovědět

Dobrý den,
tato situace se stává jen po vypnutí a snaze o opětovné spuštění Chromu nebo i po čistém spuštění PC?

Honza 29.10.2014

I po spuštění Pc

Miloš 29.10.2014

Dobrý den,
jednou z možností je běh některého z rozšíření na pozadí. Vyzkoušejte všechna rozšíření vypnout (nikoli smazat, pouze vypnout) a ukončete Chrome. Následně se podívejte, zda proces stále běží nebo nikoli.

Honza 30.10.2014

Tak to doopravdy dělá rozšíření když ho vypnu tak Chrom naběhne v pořádku, nevíte co se s tím dá udělat aby se rozšíření nezapínalo na pozadí ?

Miloš 30.10.2014

Dobrý den,
záleží, o jaké rozšíření se jedná, případně k čemu slouží. Buď jej můžete úplně odebrat, nebo by mělo stačit vypnout práci na pozadí. Vypnutí proveďte následovně: klikněte na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu okna - Nastavení - Zobrazit rozšířená nastavení a v sekci Systém odškrtněte položku Po ukončení prohlížeče Google Chrome nechat aplikace na pozadí spuštěné.

Honza 31.10.2014

Velice děkuji za radu Chrom se už zapíná tak jak má.

Miloš 31.10.2014

On-line hry

Death Driver Klondike Solitaire - Magic Stone Fruit Legions: Monsters Siege Puffy Cat Zombie Royale.IO Jungle Bricks Jetpack Joyride My Dolphin Swoh 9 Darts Hit
Nahoru