google-chrome: Nedochází k načítání obsahu nového tabu

Dobrý den,když dám otevřít odkaz v nové kartě a pokračuji na dané stránce tak se stránka v druhé kartě nenačte. Pro načtení odkazu musím přejít na druhou kartu s odkazem. Proč? Děkuji za odpověď

Michal 8.4.2016 Odpovědi: (3) Odpovědět

Dobrý den,
toto chování je nejčastější pro YouTube a podobné služby, aby nedocházelo ke zbytečnému využívání rychlosti internetového připojení/PC výkonu a stejně tak k rušení uživatele, který by obsah aktuálně nesledoval. Pokud se Vám toto děje na všech stránkách obecně, tak se však jedná o chybu. Jakou verzi Chrome máte? Jaký máte operační systém? O jaké stránky jde? Nenačte se vůbec nic?

Honza 11.4.2016

Dobrý den, mám stejný problém a děje se to u každého odkazu otevřeného v nové kartě. win 10, Chrome: Verze 49.0.2623.112 m (64-bit)

Michal 13.4.2016

Dobrý den,
doporučuji Chrome kompletně přeinstalovat (ujistěte se, že máte prohlížeč přihlášený a hesla apod. se Vám tak automaticky synchronizují). Následně Chrome odinstalujte z ovládacích panelů, restartujte PC a znovu jej nainstalujte.

Honza 14.4.2016

Doporučujeme

On-line hry

Amazin Sudoku Adam And Eve Go 3 Subway Surfers St. Petersburg Brick Breaker Endless Zumba Ocean Idle Mining Empire Dogod.io Zombie Slayer Stick Clash Online
Nahoru