google-chrome: Nefunkční "nová karta" v Google Chrome

Dobrý den, Google Chrome používám prakticky od jeho vzniku a vždy jsem s ním byl maximálně spokojen. Vždy, když jsem otevřel novou kartu, tak se mi zobrazila klasická nabídka nejčastěji navštěvovaných stránek a záložky. Dnes mi náhle nová karta přestala vyskakovat a místo ní se mi zobrazuje myv9. Mohli byste mi prosím poradit, jak se zbavit otevírání této stránky a co mám udělat pro to, aby se mi klasicky otevírala nabídka nové karty? Díky Petr P.S. Předtím, než jsem sem napsal, jsem celý Chrome přeinstaloval, půl hodiny to fungovalo normálně a poté mi opět začal vyskakovat automaticky ten vyhledávač.

Petr 2.1.2013 Odpovědi: (19) Odpovědět

Chci odinstalovat - zrušit novu kartu u emailu a přeskakují , nemohu odeslat email, nemohu vysypat koš, a přeskakuji mi došlí zprávy. Mohu by mi někdo poradit , jak se zbavit nového okna u Emailu?

Edita 3.4.2017

tak tenhle problém se tu asi nevyřeší tedy myslím ten hlavní ty vedlejší vám jdou jak bičem mrská :D

remingway 19.11.2014

Dobrý den, daná webová stránka není dostupná - neexistuje.

Honza 29.9.2014

Na webové adrese chrome-extension://olfeabkoenfaoljndfecamgilllcpiak/core/chrome/content/speedDial/speedDial.html se nepodařilo nalézt žádnou webovou stránku. Kód chyby: ERR_FILE_NOT_FOUND Ctrl+T dává neustále totéž, před 2 dny vše bylo vpořádku, pak automat. aktualizace - a problém.

Vlasto 25.9.2014

mam tiez taky problem,... v novej karte mi zobrazovalo najcastejsie pouzivane stranky,........... teraz mi tam zobrazuje nejaku debilnu nemecku stranku a neviem to prepnut naspet na tie najcastejsie pouzivane stranky,.... nevie niekto ako to vyriesit ??? vdaka

anonim 17.7.2014

Dobrý den, doporučuji si projít nastavení Google Chrome, zkontrolovat, zda jste přihlášena do svého profilu a následně se podívat, jak máte nastaveno otevírání nového tabu/ukládání naposledy použité relace.

Honza 2.6.2014

Dobrý den, při kliknutí na Google Chrome se mi sice otevře prohlížeč ale zároveň i 4 další karty prohlížeče, které jsou prázdné. po kliknutí na X mi to pak píše že nejsem přihlášena i když přihlášena jsem :( Co s tím, prosím?

Maudina 1.6.2014

nejde mi otevřít Google Chrome.Před 2 dny bylo vše funkční.

Danuše Kovářová 25.12.2013

Dobrý den Báro, Váš problém bude pravděpodobně způsoben instalací některého programu, který v sobě obsahoval automatické napojení Seznamu na prohlížeč. Podívejte se jak do Nastavení - Rozšíření u Chrome a ze seznamu odstraňte vše, co nepoužíváte (primárně nástroj, který spouští právě seznam stránku). Dále otevřete Nabídku Start - Ovládací panely - Programy a funkce. Zde v seznamu opět hledejte nějaký z programů, který by mohl toto způsobit a odeberte jej. Nakonec restartujte PC.

Honza 2.12.2013

Mám podobný podobný problém. Najednou se mi tam začala objevovat nějaká ,,Rychlá volba,, od seznamu a nemůžu to dát pryč!:( takže jsem ztratila pár oblíbených stránek, které nemám v liště! :( A navíc se mi při spuštění googlu zobrazí seznam a to ho nemam jako domovskou stránku. Nevim, co se stalo, ale chci zpátky ty doby, kdy se mi při spuštění googlu objevila karta s několika oblíbenými stránkami a ta samá karta se objevila při zmáčknutí toho skoro neviditelnýho tlačítku vedle každý záložky :D Asi nikdo nevíte, jak dát zpět? xD

Bára 1.12.2013

On-line hry

Drop Maze Endless Boat Float Zombie Challenge Shoot Up Head to Head Soccer Super Onion Boy Go Chicken Go My Dolphin Show Jump Jelly Jump
Nahoru