google-chrome: Nová Karta

Dobrý deň. Mohli by ste mi prosím poradiť, čo robiť ak sa mi po kliknutí na políčko 'Nová karta' zobrazí tabuľka s textom 'Táto webová stránka sa nenašla Na webovej adrese chrome-extension://kdidombaedgpfiiedeimiebkmbilgmlc/new_tab.html sa nepodarilo nájsť žiadne webové stránky Chyba 6 (net::ERR_FILE_NOT_FOUND): Súbor alebo adresár sa nenašiel.' ?

Martina 13.3.2013 Odpovědi: (7) Odpovědět

Dobrý den, tak to vám způsobuje jiný program, který jste si nainstalovali a který vám neustále instaluje tentýž doplněk.

Jakub 20.5.2013

Bohužel vymazání pomůže jen částečně, protože jak píše Nikolas, po restaru je to tam zas

Michal2 17.5.2013

Diky Patrik pomohlo mi to :D

Michal 17.5.2013

ja mám rovnaký problém. vždy po vypnutí notebooku a znovaspustení, ked zapnem chrome tak tam mám ten nežiaduci doplnok a vždy ho musím mazať. nič nepomáha objavuje sa tam stále...

nikolas 26.4.2013

Dobrý den, otevřete si v Google Chrome Přizpůsobení a ovládání - nástroje - rozšíření a postupně vypínejte doplňky a zkoušejte, zda se chyba už nevyskytuje. Jakmile zjistíte, že po vypnutí některého doplňku se již chyba nevyskytuje, tak tento doplněk nechte vypnutý a ostatní můžete zapnout.

Patrik 25.3.2013

Mám stejný problém a po přeinstalování celého chromu je to furt stejné

Tereza 23.3.2013

Dobrý den, zkuste přeinstalovat prohlížeč včetně všech doplňků.

Patrik 13.3.2013

Doporučujeme

On-line hry

Janissary Battles Adam and Eve 7 Toilet Rush Journey to the North Seasonland Hero Runner Pill Soccer Monkey Bounce Racing Rocket
Nahoru