google-chrome: Neukládá se nastavení

Dobrý den, potřebovala bych poradit s tím že se mi na googlu neukládá nastavení.Vždy když na profilu google nastavím motiv a googl poté vykříškuji a znovu otevřu motiv tam není.Děkuji za radu.

andrejka 23.6.2013 Odpovědi: (15) Odpovědět

Dobrý den, proveďte nejprve klasickou odinstalaci Google Chrome přes ovládací panely - Programy a funkce. Následně si stáhněte program CCleaner: http://mujsoubor.cz/cache-a-cookies/ccleaner a restartujte PC. Poté proveďte kompletní vyčištění PC pomocí CCleaneru a opět restartujte PC. Nakonec si stáhněte Google Chrome: http://mujsoubor.cz/internetove-prohlizece/google-chrome#verze (verze 22 a níž jsou kompletní, vyšší jsou pouze instalátory - na začátek doporučuji zvolit tu nejnovější verzi). Stáhněte ji do PC. Otevřete složku, kam jste ji stáhl. Klikněte na ni pravým tlačítkem myši a zvolte Spustit jako správce (u systému MS Windows 7 se jedná o druhou položku v kontextovém menu, které vyvoláte právě kliknutím na spouštěcí soubor pravým tlačítkem. Nepleťte si tuto možnost s volbou Spustit jako...) Instalační soubor sám stáhne a nainstalujte potřebná data. Pokud by ani tato možnost nepomohla, vyzkoušejte některou ze zmíněných starších a plných verzí.

Honza 5.12.2013

Doteď jsem vždy našel odkaz na webu google, kde je odkaz stáhnout soubor, soubor se stáhne a automaticky se spustí instalace chrome bez možnosti jakéhokoliv nastavení čehokoliv. Teď jsem stáhl instalační soubor ze Slunecnice, klikl jsem na Spustit jako... a volbu správce tam vůbec nemám, mám tam pouze možnost aktuální uživatel. Tato možnost jen rozbalí pár souborů v adresáři s instalačním SetUp souborem a nic neinstaluje.

DuckToy 5.12.2013

Dobrý den, dobře, i přesto Vás poprosím o reinstalaci s tím, že použijte způsob s kliknutím pravým tlačítkem a volbou Spustit jako správce. Odkud stahujete instalační soubor?

Honza 3.12.2013

Mám na PC jediný profil, tedy jako administrátor, Chrome se instaloval automaticky do Program Files. Při instalaci mi (což mi přijde divné) ani nevyskočila tabulka s nastavením, rovnou se prohlížeč začal instalovat.

DuckToy 3.12.2013

Dobrý den, problém bude pravděpodobně v možnostech přístupu na danou pozici na disku - pracujete jako administrátor? Nesnažíte se přistupovat, resp. program Chrome na některou ze zakázaných pozic (složka Windows, Program Files při nízkých právech apod.)? Doporučuji pracovat pod administrátorským účtem, Chrome nainstalovat na předem vybranou cílovou cestu (Program Files) a instalační soubor spouštět pomocí pravého tlačítka myši - Spustit jako správce.

Honza 3.12.2013

Zdravím, mám tentýž problém, Chrome jsem doteď používal v pohodě, přeinstaloval jsem Windows a Chrome sice běží, ale při spouštění se objeví 3x po sobě hláška, že profil nelze správně otevřít a vymaže nastavení. Maže to domovskou stránku a veškerá nastavení samotného Chrome. Hesla a nastavení webů si pamatuje. Už jsem ho zkoušel 2x přeinstalovat, poprvé bez vymazání dat, podruhé jsem smazal veškerá uložená data včetně celých adresářů na disku, ale nic nepomáhá.

DuckToy 2.12.2013

Dobrý den, toto chování bývá typické pro zapnutý anonymní režim. Zkontrolujte, zda máte klasické prohlížení. Dále se podívejte, zda nemáte nastaveno mazání historie v nastavení.

Honza 8.11.2013

Ahoj, mám takový problém, nevíte někdo proč se mi v Google Chrome neukládá historie a ani nemůžu v nové záložce zobrazit okna pro rychlé vyhledávání..?? děkuji

Daniel 8.11.2013

nesmíš si vymazat všechno, celou historii stahování, nastavenou stránku si nesmažu ale ponechám a tak se mi po opětovném zapnutí načte tak jak jsem si ji nastavil, jestli jsem pochopil dobře tvůj problém... čao :-))

Karel 8.8.2013

dej nastavení,při spuštění,tam si nastavíš co chceš,potvrdit

kotelnik 28.6.2013

On-line hry

Drop Maze Endless Boat Float Zombie Challenge Shoot Up Head to Head Soccer Super Onion Boy Go Chicken Go My Dolphin Show Jump Jelly Jump
Nahoru