google-chrome: Prohlížeč nefunguje nereaguje

Dobry den prosim vas neporadite my neako my prestal fungovat google chrome otvorim ho zadam stranku a vobec nit nenačitava sa aj keť kliknem iba na nastavenie vobec nic ani sa nepohne neviete my poradit kde je chyba . ? ale iny prohlížeč my funguje ..

Dramatikz2221@azet.sk 31.7.2013 Odpovědi: (38) Odpovědět

ahoj,hledam kde mam problem ja... prinam se , v chrome jsem mela otevreno hodne zalozek a chrome i ntb se vypnul/spadl. od te doby nemohu chrome vubec spustit. setkal se nekdo s timto? dekuji za posrehy.

Jitka 15.5.2017

S tímto problémem asi používáte avast. Takže řešení je toto: otevřít okno avastu / nastavení (zubaté kolečko) / komponenty / sandbox - upravit / virtualizované procesy a smazat všechny virt.procesy Přeji spokojené prohlížení v chromu!

Jiří 25.10.2016

Dobrý den, díky moc za reakci, určitě to pomůže i dalším uživatelům.

Honza 19.7.2016

Je to už dost staré téma, ale mě se přihodilo to samé teď, tak to sem hodím. Tak jak většina popisuje chrom nejel, respektive nenačítal stránky, nešlo spustit ani nastavení. V mém případě ho evidentně blokoval prográme TuneUp,... prevíta jsem odinstaloval,... a ejhle,... vše v poho,... tak hodně štěstí ;-)

Dasaio 19.7.2016

Měl jsem stejný problém, blokoval mi to program na měření FPS u her, jmenoval se D3Dgear, po jeho odinstalaci Chrome hned začal fungovat...

Ludek 27.11.2015

pro všechny, kterým to stále nejde (mě nefungovalo nic z těhle rad, ale pomohlo tohle) https://www.youtube.co/watch?v=N2laI-8sktA

Pavel 9.11.2015

Zdravím, měla jsem dlouho stejný poblém přes rok a nakonec pomohla jednoduchá rada z nápovědy Google. Radili tam nainstalovat budoucí verzi Chrome Canary odsud: https://www.google.com/chrome/browser/canary.html Nomálně se otevřel, snad půjde dál. Mějte se.

myší královna 15.9.2015

mám úplně stejný problém jako michal nevíte někdo co s tím ?

Marek 14.7.2015

Dobrý den, omylem jsem si v pc smazal některé věci a teď mi google hází tuto chybu (Načítání rozšíření z následujícího umístění se nezdařilo: C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\43.0.2357.124\resources\gaia_auth. Chybí soubor manifestu nebo jej nelze čís.) nevíte jak bych to mohl dát do pořádku? Předem moc děkuji

Michal 9.6.2015

Ak nejde Google Chrome tak ešte nevešajte hlavu. Ten tyranosaurus tam nie je len tak pre parádu, ten tyranosaurus je tam na zábavu. Je to síce prekvapenie, taký malý easter egg http://zaujimavosti.net/pocitace-internet/software-freeware/byt-offline-nemusi-byt-nudne-google-chrome-ukryva-hru/ ale zas neukameňujte ma... teraz vážne a k veci, ak nenačítava Google Chrome absolútne nič a správa sa, že je internet odpojený, je nutné vojsť do nastavení: SETTINGS * potom rozklikni na podrobne rozšírené nastavenia a prejdi na časť SIEŤ alebo NETWORK, kde dáš CHANGE PROXXY settings. V nich všetko nastav na automatic detection v časti, ktorá sa ti otvorí ako prvá. Aj v časti LAN nastavenie. Po uložení to vypni a znova zapni. Malo by nabehnúť. Ak nenabehne, problém bude inde. No toto môže byť najčastejší.

Willo Kušnír 25.4.2015

On-line hry

Xmas Cards Match Bubble Shooter Stars Color Tunnel 2 Santa Airlines Super Onion Boy Jewel and Crazy Birds Taleans Hansel & Gretel Math Solving Problems Adam and Eve: Snow
Nahoru