google-chrome: Odstranění lišty Ask

Ahoj, nevím jak, ale do prohlížeče se mi nahrála lišta Ask. Jak ji odstraním?

Kuba 31.8.2012 Odpovědi: (33) Odpovědět

Dobrý den, kliněte na Nabídku start - Ovládací panely - Programy a funkce (nebo Přidat/Odebrat programy WinXP). V nabídce najděte ASK.com toolbar a ten odinstalujte.

Honza 31.8.2012

Ahoj .. chtěla jsem se zeptat jak bych měla odstranit imvu na liště tady jak to píšeš mi to nejde ://

*ejrynka* 11.11.2012

Na řádku vpravo nahoře otevřít ovládání prohlížeče. Vybrat : Nástroje - Rozšíření - tam by mohla být umístěna lišta - dá se vymazat. Zkus to.

Zdenek 3.1.2013

ha, už se mi to povedlo, jak psal Zdenek Nástroje - rozšíření - nastavení - a tam je "Nastavit vyhledávač, který se používá při vyhledávání v omniboxu" tam zaškrtnout google místo ask

Rastaelle 9.1.2013

Zkus kliknout na tu šipečku, co je vedle ikonky Ask a tam ti to nabídne vyhledávače.

Jana 16.1.2013

zkoušel jsem různé způsoby odstranění ale bez úspěchu.vyřešil jsem to tak že jsem odinstaloval google a počítač vrátil o několik dní zpátky na bod obnovení pak jsem google znovu nainstaloval. lišta se již neobjevila.

jirkast 22.2.2013

Stačí to udělat tak, jak píše Honza hned nahoře. Důležité však je mít prohlížeč zavřený!!!! Jinak se to nepovede.

mafák 6.3.2013

udělal jsem vse dle vaseho navodu -ted se u toho ask objevilo toto: (Toto rozšíření je spravováno a nemůžete je odstranit ani zakázat.)

zdenda 23.3.2013

Mám stejný problém. ASk bar NENÍ v programech pro odinstalování. A na stránce ovládání prohlížeče/Nástroje/Rozšíření -se mi objevuje toto: Režim pro vývojáře Ask Toolbar 7.15.15.37265 Convenient tools and links to make your browsing more enjoyable. If you wish to uninstall the toolbar, please try the following steps: Windows Start Menu > Control Panel > Programs (Add/Remove Programs for older versions) > Programs and Features > Select your extension and click "Uninstall". Zobrazit tlačítko Aktivní Získat další rozšíření Zatržítko Aktivní je šedivé a nelze nic dělat... Děkuji za další radu..

Jardák 25.3.2013

Dobrý den, zkuste odinstalovat pomocí následujícího programu: http://mujsoubor.cz/uklid-a-sprava-pocitace/revo-uninstaller

Patrik 25.3.2013

Doporučujeme

On-line hry

Connect Me Blockcraft Cars Jigsaw Resquack Pixel Coloring Fight Virus Lucky Looter Box Delivery Trucks Hidden Magic Stone Match 3 Deluxe Sort IT
Nahoru