Poradna Kategorie - Grafika a fotografie

Položit otázku do kategorie

Grafika a fotografie: Picasa 3 - jak udělat koláž

Dobrý den, prosím o radu. Před chvílí jsem začala dělat koláže v programu Picasa 3. Zatím jsem nepřišla na to, jak do koláže "srovnat fotku", prostě aby tam byla celá. Poradíte, děkuji.

Gábina 6.8.2018 Odpovědi (1) Odpovědět

Grafika a fotografie: Okamžitá tvorba a tisk fotografii

Dobry den. Zajímalo by mě, zda funguje nějaká aplikace na PC, abych mohla vytvořit takový větší instax. Představovala bych si to tak, ze na oživení většího večírku bych propojila zrcadlovku (Vánoc) s PC, lidé by se vyrotili a mohli si fotografii rovnou vytisknout jako vzpomínku...   popřípadě si vytvořit GIF nebo boomerang a zaslat si to na mail.
Dekuji :)
zuzana.sobiskova@gmaí.com

ZuzaSob 9.6.2018 Odpovědi (0) Odpovědět

Grafika a fotografie: 4MCAD nová verze

Dobrý den, 
chtěla bych přidat novou verzi programu 4MCAD, jehož verze 14 na Vašem webu již není aktuální. Napíšete mi, prosím, postup, jak je možné nové programy vkládat?
Za odpověď předem děkuji!
 

4mcad.cz 29.5.2018 Odpovědi (1) Odpovědět

Grafika a fotografie: 3D program

Dobrý den, hledám 3D program pro zahradní architekturu na vyšší úrovni. Můžete mi doporučit, děkuji.

Monika 16.1.2018 Odpovědi (0) Odpovědět

Grafika a fotografie: dotaz

Prosím o radu,jaký program si stáhnout...Maluji obrazy a často jsem viděla,že se dají obrazy vkládat již do připravených programů,kde jsou různé místnosti (obyvák,ložnice a jiné)s připravenými "okny",např.nad postelí,kde pak mohu vložit svůj obraz a ukázat jak by vypadal v realitě...Moc děkuji...

helena 12.11.2017 Odpovědi (0) Odpovědět

Grafika a fotografie: Stahování fotek

Dobrý den,
přibližně od poloviny září 2017 mi nefunguje stahování alb od dalších uživatelů pomocí programu Rajče Downloader. Víte co s tím? Nebo jak jinak se dají celá alba nahrát do počítače?
Děkuji Tomáš Kučera.

Tomáš Kučera 24.9.2017 Odpovědi (0) Odpovědět

Grafika a fotografie: animované číslice upresnenie

V texte dotazu sa neobjavili obrázky animovaných čísel preto rozširujem moju otázku o obrázok číslice 1188.gif. Ďakujem

Oco 17.9.2017 Odpovědi (0) Odpovědět

Grafika a fotografie: animované číslice

Dobrý deň, potreboval by som zistiť web. stránku, ktorá ponúka animované písmená a číslice (gif). Pred nejakým časom som našiel túto stránku, bohužial som si ju nezaznamenal a teraz ju nemôžem objaviť. Z uvedenej stránky som si stiahol číslice v tvare, , ktoré sú vhodné do  PPNT prezentácií ako napr. narodeniny. Nestiahol som si všetkých 10číslic a teraz mi ostatné chýbajú. Budem Vám vďačný, ak túto web. stránku objavíte. Ďakujem s pozdravom Rudolf Kollár.

Oco 17.9.2017 Odpovědi (0) Odpovědět

Grafika a fotografie: Černá čára přes monitor

Dobrý den, dnes se mi udělala dole na monitoru malá černá čára přes celou šířku. Také se mi v rohu začaly dělat takové barevné tečky, vypadá to, že obrazovka začíná odcházet. Prosil bych, jestli s tím někdo nemá zkušenost. 

Honza 28.8.2017 Odpovědi (1) Odpovědět

Grafika a fotografie: program na vytváření svatebních kartiček.

Dobrý den,prodávám malé dárečky pro svatebčany,chtěla bych k tomu přidávat kartičky se jmény nevěsty a ženicha s nějakou grafikou.Bohužel se nevyznám až tak v programech.Proto prosím,zda existuje nějaký malý programek v češtině zdarma ke stažení.Děkuji za odpověď Marcela

Marcela 14.7.2017 Odpovědi (1) Odpovědět

Doporučujeme

On-line hry

Brainy Cars Frisbee Forever 2 Neon Rocket Road Crash Pull Him Out Mario Bros World Heroes of Match 3 Adam and Eve Night Soccer Caps Game
Nahoru