Hry a zábava: Jak vybrat herní PC?

potřebuji poradit s výběrem koupě PC spíše na hry

davidrajda@gmail.com 20.11.2012 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den, pokud chcete herní počítač, tak budete potřebovat několik důležitých věcí - silný procesor (ideálně Intel i5 nebo i7), výkonnou grafickou kartu (1GB DDR5 paměti), dostatek operační paměti (2 x 4GB) a velký disk (ideálně 1TB). Není od věci mít i menší SSD disk, který je vhodný pro využití operačním systémem, který tak může startovat rychleji a obecně se zrychlí práce celého PC.
Velmi důležité je nepodcenit koupi PC skříně, která musí být dobře větraná - nutně musí být větrák v přední části bedny. A na závěr zdroj - nesmíte opomenout dostatečný výkon (500 W), aby utáhl všechny komponenty. Rozhodně nevybírejte levné zdroje, jednoduše se mohou pokazit a případně poškodit další komponenty.
Co se týče zvukové a síťové karty, většinou bohatě stačí integrované. Pokud si však potrpíte na 5.1 zvuk a máte kvalitní repro soustavu, pak je dobré se poohlédnout po specializovaném řešení.

Honza 20.11.2012

Kup si od barbonu eagle silver na http://www.tsbohemia.cz

prochazka jiri 16.5.2014

Doporučujeme

On-line hry

Tractor Mania Stickman Fighter 3D Fists of Rage Animal.IO Relic Runway WW1 Battle Simulator Super Escape Masters Color by Numbers Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Gems Shooter
Nahoru