Hry a zábava: Notebook vypne při hře

Dobrý den! Vypíná se mi notebook pouze při hře World of tanks. Někdy šlape týden bez jakéhokoli vypnutí, někdy se během hry vypne natvrdo i 10x. A je jedno, jestli je úplně "studený" nebo jestli jsem na něm již nějakou dobu předtím dělala. Nepřehřívá se, větrání šlape a jak jsem se dívala na netu, tak tenhle problém má více lidí. Přítel má notebook Lennovo, hraje tuto hru též a nestalo se mu to nikdy.

Lenka 28.2.2013 Odpovědi: (17) Odpovědět

Každopádně moc děkuji za snahu!!! Kdybyste náhodou sám narazil na řešení problému, dejte mi vědět. Pokud na to přijdu já, určitě napíšu. Moc děkuji!!!

Lenka 6.3.2013

Tak opravdu netuším, kde by mohl být problém. Zkuste sledovat níže uvedený odkaz, kde se tyto problémy řeší, jestli zde někdo nevyřeší tento nebo podobný problém. http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/18-general-error-reporting/

Patrik 5.3.2013

Byl kupován (nový) před cca dvěma roky. Možná ani to ne.

Lenka 4.3.2013

Právě, že je to náhodné. Někdy je to přímo v bitvě, někdy když se bitva jenom odpočítává a někdy dokonce i když jsem jen na základní obrazovce "v garáži". Toto se mi nikdy nestalo ani na starém stolní počítači (který ale jen obtížně zvládal grafiku a hra se moc dobře hrát nedala) a ani na přítelově notebooku Lennovo. Jenom na tomto mém. Jinak jsem s notebookem problém neměla.

Lenka 4.3.2013

A ještě napište, jak starý máte notebook?

Patrik 4.3.2013

Ještě bych se zeptal, zda to vypnutí je zcela náhodné? Nebo jestli se třeba nestane při určité činnosti ve hře? Např. pokud třeba není nějaký efekt nebo obraz náročnější na grafiku?

Patrik 4.3.2013

A nevím, jestli to pomůže, ale před vypnutím se mi vždycky víc rozhučí asi větrák a do vteřiny dvou noťas zhasne. Je to stejné, jako když klasicky vypínám notebook, tak je to stejný zvuk, jako před úplným vypnutím (tj. nejdřív se vypínají Windows, pak se noťas víc rozhučí a pak zasne - u hry se ale jen víc rozhučí a zhasne). Po nahození mi skočí upozornění, že došlo k problému a počítač nebyl správně vypnut, tak jestli chci nouzový režim atd. a pokud do 30-ti vteřin nic neodkliknu, tak naskočí noťas normálním způsobem. Jen jednou mi to po znovunahození hned vyplo a když to znovu naskočilo, ta noťas prováděl úpravy na disku.

Lenka 4.3.2013

Mám Windows XP. Hra má to nejmenší grafické nastavení (efekty, ketré se daly úplně vypnout jsem vypnula). Někdy, když se noťas při hře vypne, tak mi tam po nahození skočí maximální grafika a s tím má noťas velký problém, to se hra zpomaluje, ale jakmile to přehodím na minimální grafiku, tak běží v pohodě, i se hra rychle načítá (ve srovnání se starým stolním PC, na kterém se tato hra moc hrát nedala). Přijde mi to, jako když to najednou nedokáže utáhnout baterie nebo zdroj (samozřejmě nikdy nehraju, pokud nemám noťas v zásuvce). U ničeho jiného tenhle problém nemám a noťas mi nikdy u ničeho jiného nevypl. Jen u této hry.

Lenka 4.3.2013

Ještě napište operační systém (Windows 7, 8, Vista, XP?). Prošel jsem oficiální forum hry a zdá se, že na tuto chybu stále není nějaký ověřený způsob opravy. Můžu se zeptat, jak vám hra běží? Neseká se? Jaké grafické nastavení jste použila? Ptám se, protože máte integrovanou grafickou kartu, jestli tu hru dokáže utáhnout..

Patrik 4.3.2013

Hrála jsem cca 3,5hod. Noťas se již nevypl. Teploty nyní 50, 25, 55, 55C.

Lenka 1.3.2013

Doporučujeme

On-line hry

Tic Tac Toe Paper Note My Dolphin Show Adam and Eve Astronaut Zombie Challenge Go Chicken Go Head to Head Soccer Cooking Fast 4 Steak Toto Adventure Jumpy Kangaroo
Nahoru