Hry a zábava: minecraft skins

Dobrý den skousel semsi dat do minecraft hry skin a pak sem si zapl hru a namisto meho skinu vibraneho semi ukazala naka bíla postavička s nakym pismenem na hlave a u slepic to samy nemužu tuto chybu nak napravit ?

david 6.8.2012 Odpovědi: (9) Odpovědět

Dobrý den,
pokud jste si nechal zálohu, tak pouze přepište změněná data původní zálohou. Pokud data nemáte, přeinstalujte si hru a vše by mělo být v pořádku.

Honza 6.8.2012

a budu mit data hry uložení v hře ?

david 6.8.2012

Dobrý den, musíte nejprve provést zálohu pozice. Stiskněte tlačítko Win + R na klávesnici. Nyní do řádku napište %appdata%. Otevře se okno s několika složkami. Hned na začátku najdete složku .minecraft. Složku otevřete, zkopírujte složku saves a uložte si ji kamkoli na disk nebo třeba flash paměť. Poté můžete přeinstalovat hru. Jakmile ji znovu nainstalujete, přemažte složku saves tou Vaší uloženou.

Honza 6.8.2012

a ješte posledni otazečka ta nejduležitější comam dělat kdys se chci prihlasit na multyplayer a pišemito spojeni bylo preruseno ?

david 6.8.2012

Dobrý den, potřeboval bych vidět, co dál bylo ve výpisu. Možnosti jsou následující - máte pomalé připojení k internetu, máte originální verzi hry, ale jste v offline režimu, máte nainstalované módy, které server nepodporuje. Zkuste se vyhnout vyjmenovanému a měl byste se připojit.

Honza 6.8.2012

mam premium učet nekoupilsemsiho stahl semsiho pomoci videa :http:/ /www.youtube.com/watch?v=Q-u3ou_tkfA

internet mame 50KB rychlej mody nemam stahli
a tu otazku isi sem v offine režimu nevim co myslíte

david 6.8.2012

jak se dam do toho režimu že budu mit zaplej ten režim ?

david 6.8.2012

Dobrý den, předně ten způsob, který jste použil není oficiální a nikdo přesně neví, co se za ním skrývá. Mimo to, že došlo ke změně Vašeho skinu (což je jeden z hlavních důvodů, proč podstoupit tento proces), který ale stejně okolní hráči neuvidí. Připojení k internetu nemáte úplně dobré, ale mohlo by to stačit. Offline režim Vás nemusí trápit, jelikož nemáte oficiální verzi. Spíše bych se zaměřil na získání lepší, ideálně placené verze a pak by mělo být vše v pořádku pro hraní na serverech.

Honza 7.8.2012

mega mega mega mega proste hustí

jirka kral 16.11.2015

Doporučujeme

On-line hry

Puffy Cat Drift Car To Right Annihilate Darts Hit Drop it Jetpack Joyride Stickman Team Force 2 Rotative Pipes Puzzles Pocket Wing
Nahoru