Instagram (mobilní)
50 %

Jednoduchá, rychlá a krásná úprava vašich fotek

Aplikace Instagram se stala velkým hitem a využívá ji více než 100 miliónů uživatelů. Jedná se o jednoduchou aplikaci, která přidá k vaší fotografii různé efekty, čímž získá fotka úplně nový nádech.

Zprvu měla aplikace fungovat pouze k úpravě fotek, dnes se však celá služba rozšířila a z Instagramu se prakticky stala sociální síť. Můžete své upravené fotky sdílet s celým světem. Své originální fotografie si můžete upravit pomocí 17 filtrů a přidat další efekty jako rámeček nebo změna ostrosti. Fotku hned po její úpravě můžete publikovat a sdílet s přáteli například na Facebooku nebo Twitteru. Máte také možnost sledovat fotografie ostatních uživatelů, přičemž jim fotku ohodnotíte nebo okomentujete.

Celkově vzato je Instagram skvělá aplikace pro fotografování, která má obrovské množství sociálních prvků. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rychlá úprava fotografií
  • Propojení sociálních sítí
  • Sdílení fotografií na internetu

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Instagram
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://instagram.com/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: Android / iPhone, iPad
Počet stažení: 10840
Publikováno: 20.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-13 15:21:55
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Sociální sítě (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Lukáš
Lukáš

Dobry den da se instagram stahnout do mobilu i jinak nez pres obchod play dekuju za odpoved

25.02.17 13:06 reagovat

Poradna aplikace - Instagram (mobilní)

Do poradny

instagram-mobilni: Nekde budeš se přihlásit

Dobrý den, potřebuji poradit. Mám dva účty na ig, a nejde se mi od včera ani na jeden přihlásit, píše mi to chyba, zkuste to za pár minut znovu. Nejsem si vedoma žádné chyby z mé strany. Nevíte co s tím?

Terez 14.9.2021 Odpovědi (1) Odpovědět

instagram-mobilni: Zapomenuté heslo od instagramu

Dobry den, chci zmenit heslo na instagramu ale zapomela jsem ho. Prisly mi odkazdy do sms abych se mohla vratit na svuj ucet nebo mi to da odkaz na zmeneni hesla a pozaduje to po me zadat soucasne heslo a bez toho me to nepusti. Potrebovala bych poradit co s tim, dekuji

Nevim 29.7.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Počkajte par minut a zkuste to znovu. Instagram

Ahoj. Neviete niekto poradiť, že čo robiť, keď instagram píše. Počkajte par minut a zkuste to znovu? Už 2 týždne mi to robí a neviem, že čo mám robiť, už som skúšal všetko a nič nepomohlo.

Anton 13.4.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Nejde mi přihlášení na instagram

Dob­rý den/ ahoj, už dva dny mi pri při­hlá­še­ní in­stagram hlá­sí:,, po­čkej­te pár mi­nut a zkus­te to zno­vu". Ni­kdy před tím se mi to ne­sta­lo, na dru­hý účet co mám se prihlasim v po­ho­dě. Zkou­še­la jsem i přes pod­po­ru změ­nit hes­lo, kdy­by se mi ně­kdo na účet na­bou­ral, zkou­še­la jsem při­hlá­še­ní z ji­ných za­ří­ze­ní, ale nic. Ne­vě­děl by ně­kdo pro­sím, co s tím? Hroz­ně moc ne­chci o svůj účet de­fi­ni­tiv­ně při­jít ???

Veronika 25.2.2021 Odpovědi (21) Odpovědět

instagram-mobilni: Hudba v insta stories

Ahoj, Instagram ni napsal, ze jsem neúmyslně získala přístup ke knihovně s licencovanou hudbou a že mi tato možnost přidávat hudbu do stories bude odebrána. Já si niceho takového nejsem vědoma . Nevíte jak bych to mohla vrátit zpět a přidávat hudbu ? Děkuji

Veronika 13.1.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Poradit

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde odblokovat účet na instagramu. Musím čekat 3 měsíce což je velká doba.

Vajicko 12.11.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Sláma

Dobrý den,mel bych dotaz ohledne instagramu,z niceho nic se mi zvetsily ikonky stories u vsech ktere sleduji,nevite jak to vratit do puvodniho stavu?dekuji

Tomáš 17.9.2020 Odpovědi (1) Odpovědět

instagram-mobilni: Vytvoření polohy na Instagramu

Dobrý den, prosím o radu. Spravuju firemní účet na Facebooku, Instagramu i Googlu. Ráda bych vytvořila "polohu" naší firmy, aby ji lidé mohli označovat ve stories i na fotkách (zkrátka že zadají název naší firmy a ten automaticky vyjede v nabízených lokacích). Adresu mám zadanou na Googlu, FB, i IG, ale firma se v nabízených lokacích na IG prostě neukazuje. Nevíte, v čem by mohl být problém? Moc díky!

Aneta 10.8.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Ztišené účty na instagramu

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má zkušenost někdo se ztišením lidí na ig. Vím, že si mohu ztišit někoho příběh, protože mě nezajímá, aniž bych toho daného člověka přestala sledovat. Co mě ale zarazilo je, proč mám ve ztišených účtech lidi, které už nesleduji? Vždy přeci když někoho ztišíte a pak přestanete sledovat, tak ze ztišených účtů zmizí. Má někdo zkušenost prosím? Čím by to mohlo být?

Liana 14.7.2020 Odpovědi (1) Odpovědět

instagram-mobilni: Follow/unfollow

Dobrý den, prosím o radu. NEVÍTE někdo, jaké omezení má instagram na funkci unfollow/ follow. PŘED tím, než dostanete ban(akce je blokována). DĚKUJI.

Tomas 9.6.2020 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru