Hry a zábava: Theme Hospital v DOSBoxu - seknutí

Dobrý den. Hraji Theme Hospital s pomocí aplikace DOSBox. Celý měsíc mi to fungovalo v pořádku. Teď jsem v nějakém 12. levelu a v průběhu hry se mi to najednou zasekne, celé to zmrzne. Zkoušela jsem restartovat počítač, znovu nainstalovat DOSBox, znovu jsem si stáhla hru z vašich stránek. Zkoušela jsem i přenastavovat různé hodnoty v tom konfiguračním souboru (core, cputype, cycles...-moc tomu nerozumím, tak jsem něco zkoušela). Ale nic nepomohlo, pořád se to zasekává, někdy po 15 s, někdy po 1 minutě.
Zjistila jsem, že když si při spouštění hry "loadnu" nějakou mou uloženou hru v nižším levelu, tak to funguje, neseká se to.
Setkali jste se s tímto problémem? Můžete mi poradit prosím, co udělat, nastavit...?
Moc děkuji.

Monika 10.1.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
dle Vašeho popisu to vypadá na problém v konkrétním levelu. Můžete level restartovat ještě před zaseknutím? Nebo se vrátit k předchozímu, dohrát jej a zkusit tak načíst jakoby novou instanci zmíněného 12. levelu? S takovýmto problémem jsme se zatím nesetkali, ale pravděpodobně se jedná o problém s OpenGL, který bohužel jen tak nevyřešíte.

Honza 13.1.2014

On-line hry

WW1 Battle Simulator ASMR Slicing Block Hexa Puzzle Head Football Stickman Fighter 3D Fists of Rage Eternal Fury Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Neon Rocket Color by Numbers
Nahoru