Poradna Kategorie - Internet a sítě

Položit otázku do kategorie

Internet a sítě: Hacknuti fb profilu

Zdravím, potřebuji radu, je to 5dni co mi někdo hacknul účet a fb ho následně zablokoval. Fb po mě chtěl doklad totožnosti, který jsem jim zaslala. Jak dlouho trvá ověření a za jak dlouho se budu moci opět přihlásit?

veronika 29.7.2020 Odpovědi (1) Odpovědět

Internet a sítě: bublinkový překladač

Kdysi jsem měla tvz bublinkový překladač slov.Do nového ntebooku bych chtěla zbovu nainstalovat,ale nevím s tím rady.Můžete mi pomoci?Děkuji Kolocová

BoženaKolocová 29.6.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

Internet a sítě: Facebok - nastaveni

dobry den , prosim muzete mi poradit . Divala jsem se na stranky facebuku a nevim co se stalo . Chtela jsem se podivat na stránku , kterou sleduji . Stránka i vsechny ostatni stranky nejdou otevrit a pise se pouze , ze jsme nenašli nic k zobrazení . Dole na stránce jak je zvonecek , se zadne informace o zprávách ke stránkám nezobrazují . Zkousela jsem v nastavení , tam kde je Upozornění kliknout na nastavení upozornění , ale tento odkaz vubec nereagoval . Mam iPad a divala jsem se na různé rady a zatim jsem věc nevyřešila . Take jsem Facebook odinstalovala a znova nahrála a vse marně . Budu rada , pokud mi tady nekdo poradi , moc dekuji

Vera 27.6.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

Internet a sítě: Radio

Existuje nějaké radio fungující na 12v baterii? Napadá mě jen autorádio. Na zahradu potřebuji ozvučení pergoly, Není tam bohužel proud. Děkuji za jakoukoliv pomoc a nápad.

Toncek 3.5.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

Internet a sítě: Snapchat

Dobrý den, prosím o pomoc. Nejde mi přihlásit na snapchat. Poraďte mi prosím.

Hermina 3.5.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

Internet a sítě: Podivné zobrazení youtube v Safari prohlížeči

Dobrý den,
prosím o pomoc. Mám macbook air a již druhý den se mi youtube zobrazuje velmi podivně.
Stránka se mi nezobrazí tak jak se klasicky denně zobrazuje, nezávisle na Windows či Safari..
Nahoře je přes celou obrazovku pouze políčko pro vyhledávání a zbytek jsou rozostřená videa - bez nabídky čehokoliv..prostě mám jen možnost rolovat videa a žádná nabídka žánrů, naposledy sledované, mohlo by se líbit apod. Navíc je mohu přehrát pouze přes VLC player. Video nejde kvalitativně upravit, otevře se ve zvláštním okně přes VLC, a i tak je kvalita velmi špatná..
Chci toto "nastavení" zrušit. Netuším ale jak a nic jsem nikde nenastavovala. V jednu chvíli šlo youtube klasicky, za 10 minut vypadalo již takto..
Netušíte prosím někdo jak se to dá opravit?
Předem moc děkuji,
Marie

Marie 7.11.2019 Odpovědi (0) Odpovědět

Internet a sítě: Tik tok

Dobrý den, chci se zeptat, jak se dělají 2 účty na tiktoku. Díky za odpověď

Internet a sítě: Lze spárovat messenger s účtem na fb?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,trvale jsem si smazala fb účet a nechala si messenger. Kdybych si chtěla založit nový fb účet,je možné ho spárovat s tím starým messengerem?

Anet M. 17.3.2019 Odpovědi (0) Odpovědět

Internet a sítě: Přihlášení

Dobrý den, několik let jsem používala Skype v počítači, mám tam uloženo několik eur k telefonování na pevné linky. Nyní se mi nedaří se k aplikaci přihlásit. M. Totzauerová

Marie Totzauerová 16.3.2019 Odpovědi (0) Odpovědět

Internet a sítě: U Win 10 nefunguje link v e-mailu

Dobrý den,
mám problém, když vložím link na určitý odkaz do emailu např. do poštovní schránky Centrum.cz, aby se po zaslané zprávě s linkem po kliknutí myší u adresáta link (https:...) otevřel, tak se nic neděje. Otevře se pouze pomocí celkového označení a  přes CtrlC vložením do adresního řádku. U mého druhého PC, kde je naistalován WIN 7, vše funguje OK. Stravíl jsem s tím již hodně času.
Děkuji předem za radu!!!

Alch 27.2.2019 Odpovědi (0) Odpovědět

Doporučujeme

On-line hry

Relic Runway Gangsters Head Football Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Kings and Queens Solitaire Tripeaks Super Escape Masters Sudoku Classic Animal.IO Eternal Fury
Nahoru