Internet a sítě: Prosle internet. certifikáty

Dobrý den, porďte prosím někdo co dělat, když mi int.bolokuje obsah webu.Píše: Za účelem pomoci při ochraně vašeho zabezpečení zablokovala aplikace Internet Exploer na tomto webu zobrazení nezabezpečeného obsahu s chybami certifikátů zabezpečení.

Kuba 5.10.2012 Odpovědi: (5) Odpovědět

Internet a sítě: Prosle internet. certifikáty

taky sem měl ten samej problem tak sem hledal na googlu a našel sem tady řešení taky děkuju bylo to datumem

David 8.7.2013

:

Děkuji, bylo to datumem.

Kuba 10.10.2012

:

Dobrý den, zkontrolujte, zda máte na Vašem PC správně nastaveno datum. Případně nainstalujte novou verzi internetového prohlížeče.

Honza 9.10.2012

:

Jenže ono to píše snad u všeho! Tohle mi píše když se chci přihlásit na e-mail-Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu. Certifikát zabezpečení tohoto webu má prošlou platnost nebo ještě není platný. Problémy s certifikátem zabezpečení by mohly ukazovat na pokus podvést vás nebo zachytávat data, která odešlete na server. Doporučujeme, abyste zavřeli tuto webovou stránku a nepokračovali na tento web. Tuto webovou stránku zavřete klepnutím sem. …

Kuba 8.10.2012

:

Dobrý den, pokud stránku neznáte, tak doporučuji se jí úplně vyhnout. Pokud jste si jistí, že je stránka v pořádku, jen jí vypršel certifikát, stačí přímo na blokované stránce kliknout na odkaz, který umožňuje přístup na stránku (pod upozorněním) nebo přístup povolit ve vyskakovacím okně.

Honza 8.10.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Bottle Cap Challenge Idle Factory Medieval Vikings Jigsaw Switch Sides Twirl Touch The Wall Monkey Go Happy Stage 327 Line Color Eg Speed Racer
Nahoru