Internet a sítě: Rodičovský zámek na PC

Dobrý den, chtěla bych na počítači (Windows 7) zablokovat webové stránky s nevhodným obsahem, tak aby se na ně nedostali děti, které na něj chodí hrát hry. Děkuji za tipy.

Šárka 9.7.2012 Odpovědi: (9) Odpovědět

Internet a sítě: Rodičovský zámek na PC

Nestačím se divit reakcí..Jako, trošku se zamyslete, jak se tady vyjadřujete..Pokud chce někdo stránky s nějakou hrou zablokovat,tak má asi k tomu svoje důvody.Asi komnetář psal nějaký náctiletý, který od rána do večera  paří na pořítači.Omlouvám se, ze jsem neřispěla k tématu, ale tohle mě totálně vytáčí...Jarka

Jarka 30.5.2018

Internet a sítě: Rodičovský zámek na PC

Jestli chcete zakázat lolko, pak jste veliká píča :-)

NenavidimAdelu 22.12.2016

Internet a sítě: Rodičovský zámek na PC

Lolko je super hra nevím proč to zakazujete.. ste trapná

nevada 2.6.2015

Internet a sítě: Rodičovský zámek na PC

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je možné zakázat/ zablokovat či nějak jinak udělat aby nešly otevřít stránky s hrou League of Legends?

Adéla 28.6.2014

:

Dobrý den, v prohlížeči Google chrom najedete do nastavení, dáte zobrazit rozšířená nastavení a v položce „ochrana soukromí“ zvolíte nevhodný obsah.

Marek 14.10.2012

:

Dobrý den,stejný problém,akorát jak zablokovat nevhodný obsah na Google Chrome.Děkuji

Radka 31.8.2012

:

Dobrý den, pro zablokování nevhodných stránek můžete využít některého z pluginů pro FireFox. K dispozici jsou zde: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/search/?q=parental+control&cat=all

Honza 10.8.2012

:

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak zablokovat nevhodné internetové stránky na prohlžeči Mozilla Firefox? Mám verzi 11. Děkuji.

Jana 23.7.2012

:

Dobrý den, záleží na používaném prohlížeči. Pokud máte Internet Explorer, je to snadné. Stačí otevřít položku nástroje a možnosti internetu. V nastavení pak zvolíte záložku obsah a u položky „poradce při hodnocení obsahu“ dáte povolit. V nastavení této položky si můžete vybrat, jaký obsah má být zakázán nebo povolen.

Marek 10.7.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Adam And Eve 6 Truck Transport Domestic Animals 3 cars Beam Jump X Trench Run Adventure Aqua Man Deep In Sea Cube Defence Geometry Dash Classic Monsters Truck
Nahoru