Internet a sítě: Rodičovský zámek na PC

Dobrý den, chtěla bych na počítači (Windows 7) zablokovat webové stránky s nevhodným obsahem, tak aby se na ně nedostali děti, které na něj chodí hrát hry. Děkuji za tipy.

Šárka 9.7.2012 Odpovědi: (9) Odpovědět

Dobrý den, záleží na používaném prohlížeči. Pokud máte Internet Explorer, je to snadné. Stačí otevřít položku nástroje a možnosti internetu. V nastavení pak zvolíte záložku obsah a u položky „poradce při hodnocení obsahu“ dáte povolit. V nastavení této položky si můžete vybrat, jaký obsah má být zakázán nebo povolen.

Marek (administrátor) 10.7.2012

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak zablokovat nevhodné internetové stránky na prohlžeči Mozilla Firefox? Mám verzi 11. Děkuji.

Jana 23.7.2012

Dobrý den, pro zablokování nevhodných stránek můžete využít některého z pluginů pro FireFox. K dispozici jsou zde: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/search/?q=parental+control&cat=all

Honza (administrátor) 10.8.2012

Dobrý den,stejný problém,akorát jak zablokovat nevhodný obsah na Google Chrome.Děkuji

Radka 31.8.2012

Dobrý den, v prohlížeči Google chrom najedete do nastavení, dáte zobrazit rozšířená nastavení a v položce „ochrana soukromí“ zvolíte nevhodný obsah.

Marek (administrátor) 14.10.2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je možné zakázat/ zablokovat či nějak jinak udělat aby nešly otevřít stránky s hrou League of Legends?

Adéla 28.6.2014

Lolko je super hra nevím proč to zakazujete.. ste trapná

nevada 2.6.2015

Jestli chcete zakázat lolko, pak jste veliká píča :-)

NenavidimAdelu 22.12.2016

Nestačím se divit reakcí..Jako, trošku se zamyslete, jak se tady vyjadřujete..Pokud chce někdo stránky s nějakou hrou zablokovat,tak má asi k tomu svoje důvody.Asi komnetář psal nějaký náctiletý, který od rána do večera  paří na pořítači.Omlouvám se, ze jsem neřispěla k tématu, ale tohle mě totálně vytáčí...Jarka

Jarka 30.5.2018
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

On-line hry

Temple Jewels Jelly Shift Stairs Ketchapp Game Survivor In Rainbow Monster Adam and Eve: Cut The Ropes Crowd City 2 Puzzle Love Parkour Climb and Jump Watermelon Shooter
Nahoru