Internet a sítě: Jak vypnu adblock?

Ahoj, máme v počítači daný adblock, ale chtěla bych ho vypnout, protože se mi pak neukládají výsledky her na skóre. Jak to udělám? Díky :)

Domča 30.7.2013 Odpovědi: (53) Odpovědět

Zdravím, nevlastním adblocker, a kdyz si chci spustit film, hlasi mi to at ho vypnu. Mam Kaspersky internet security a ten to prvadepodobne plni za nej, vypla jsem to pro dane stranky a stale mi to hlasi at si vypnu adblocker. poradite mi prosim?

mcr-market 7.11.2018

Dobrý den, AdBlock u Opery vypnete tak, že jednoduše kliknete levým tlačítkem myši na jeho ikonku vpravo od adresního řádku a a přepnete vypínací tlačítko: Jak vypnout adblock na Opera prohlížeči

Honza (administrátor) 9.11.2018

Dobrý den,
V počítači jsem odinstaloval adblock ale stále mi nějaké stránky píší, že mám stáhnutý adblock. Jelikož jsem ten adblock odstranil i z Další nástroje-rozšíření tak nechápu proč mi pořád nějaké stránky písí, že v počítači mám adblock.

rewrisek 20.12.2018
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Sleepy Princess Pregnant Check Up Round Hit 3D Jelly Battle Icy Purple Head. Super Slide Sweety Memory Legends of the Samurai For Honor Warriors 10 Death Dungeon - Survivor Hidden Magic OG
Nahoru