Internet a sítě: Jak zrušit / deaktivovat timeline na facebooku

Ahoj, je možné nějakým způsobem zrušit timeline? Víc mě vyhovoval starý vzhled profilu a ráda bych se k němu zase vrátila.

Klárka 21.8.2012 Odpovědi: (4) Odpovědět

Dobrý den, Timeline profil bude nyní nasazen všem uživatelům FB a to povinně a bez možností vrácení. K dispozici jsou však neoficiální pluginy do prohlížečů, které jsou schopny vzhled změnit - FB Purity Browser Extension.

Honza (administrátor) 21.8.2012

PROSÍM JEŠTĚ JEDEN DOTAZ.ŠEL BY POUŽÍVAT JEDEN EMAIL NA OBOJE NA FACEBOOK I NA EMAILOVOU POŠTU.ANIŽ BYCH PŘIŠLA O SVŮJ PROFIL A NEMUSELA ZNOVU VYPLŃOVAT TABULKU INFORMACÍ.UŽ JSEM TO VYPLŃOVALA TŘIKRÁT.PAK SE CHYTAJ VŠEHO ,A NAPSAI MNĚ ,ŽE TO VŠE NESOUHLASÍ.TO UŽ JE DRZOST.NEVÍM KDO TO MÁ NASTAROST.PŘEJI SI ABY TO DALY DOPOŘÁDKU.A NA SPODNÍ ČÁSTI LIŠTY ZMIZELY SPÍNACÍ IKONY-FACEBOOK,SEZNAM,SKYPE.TĚCH ZMNĚN UŽ MÁM PLNÉ ZUBY.NYNÍ SE MNĚ ZASE OBĚVIL ČERNÝ RÁMEČEK,ŽE JE MŮJ EMAIL ZASTARALÝ.KDO TO TAM PÍŠE.NIKDY JSEM PROBLÉMY NEMNĚLA AŽ NYNÍ  OD PRÁZDNIN S TÍM JE PEKLO.NASCHLEDANOU JANA.H

JANA HOMOLKOVÁ 8.11.2017

ako sa vratit k starej verzii facebooku

kios5@azet.sk 22.8.2020

Dobrý deň, obávam sa, že s tým veľmi nepochodíte. Facebook stále aktualizuje vzhľad a funkcie. Na desktope bude stará verzia k dispozícii len do septembra, potom sa prejde úplne na nový vzhľad. Na mobiloch sa zatiaľ nevie, kedy sa vzhľad zmení.

Michal (administrátor) 25.8.2020
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Watermelon Shooter Slope Racing Checkers RPG: Online PVP Battle Crowd City 2 Parkour Climb and Jump Drac & Franc Bubble Shooter Free 2 Princesses Sunflower Delight Temple Jewels
Nahoru