Komunikace: The feature you are trying to use Error

Dobrý den. Mám cca 2 týdny problém. Po zapnuti a naběhnutí ikon na displeji se mi ukazuje okénko s nápisem The feature you are trying to use on a CD-ROM or other removable dick is not avalable. Zřejmě to chce něco nastavit. Mám Vistu a žádné CD při koupi přibaleno nebylo. Nevím jak se toho zbavit, musím to na 3x dostávat z displeje(vždy se ukáže jiný text.Poslal bych foto (z displeje),ale není jak. Mám kamaráda na pomoc PC přes sdílení, ale také neví co s tím počít

Petr 21.8.2013 Odpovědi: (6) Odpovědět

Dobrý den,
daná chyba se týká některého z produktů společnosti Microsoft - máte instalovánu sadu Office, používáte program Outlook? Máte originální verzi jak systému, tak zmíněných programů?

Honza 22.8.2013

Originál verzi předpokládám - ntb s OS koupen v obchodě nový. Open Office mám instalovánu z disku který byl přiložen k časopisu Jak na počítač. Outlock nepoužívám(na email mám Windows Mail)

Petr 22.8.2013

Dobrý den,
tento problém lze bohužel jen špatně řešit - možností je několik - buď vyzkoušet nástroj Obnovení systému (Start - Všechny programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Obnovení systému) a obnovit systém do stavu před prvním objevením chyby. Tento nástroj vrátí změny provedené v operačním systému - jeho systémových souborech (neovlivní data jako emaily, fotografie a podobně). Další možností je zásah do registrů, ale ten nedoporučuji. Poslední možností je reinstal systému jako takového, resp. aktualizace na novější verzi.

Honza 23.8.2013

Obnovení jsem udělal před dotazem,ale bylo hlášení o více chybách,tak jsem vše vrátil zpět.Problém se vyskytl cca před měsícem a vrátit se na obnovu mi šlo posl.4.8.Kamarád má XP a ten se může vrátit v kalendáři o hodně víc zpět.Druhou a třetí možnost přenechám povolanějším. Mám ntb Toshiba A300 4 roky(loni se ztratila webkamera a nenašla se-nebyl jsem sám), asi už potřebuje radikálnější zásah.I tak děkuji za odpověď

Petr 23.8.2013

Sada office od Microsoft (na měsíc) byla v ntb a zjevně jsem přehlídl ikonku. Tam by mohl být problém. Tedy: Activation Assistant for the Microsoft Office suites. Zkoušel jsem odinstalovat, ale s angličtinou potíž.

Petr 3.9.2013

Dobrý den,
použijte program CCleaner a nechte si vyčistit PC: http://mujsoubor.cz/cache-a-cookies/ccleaner program by neměl smazat nic potřebného, ale dávejte při mazání pozor. Doporučuji předem zazálohovat hesla z používaného internetového prohlížeče - resp. ta, která nemáte uložena.

Honza 3.9.2013

Doporučujeme

On-line hry

Parkour Block 3D Filled Glass 3 Portals Climb Hero Wings Rush 2 Smashy Duo Boost Buddies New Truck Parking 2021 Aqua Blocks Shoot and Run
Nahoru