league-of-legends: Loading screen

dobry den od unora mi nejede Lol vzdy kdyz si veberu championa tak se mi pak ukaze jen cerna obrazovka poradite mi nekdo jak se toho zbavi??

Richard 24.3.2020 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, asi nejjednodušší bude celou hru odinstalovat a znovu nainstalovat. Případně zvolit opravu, kterou můžete provést například přes program CCleaner nebo jemu podobné. Pokud se do toho nechcete pouštět, tady je alternativní postup, co udělat nejdříve: 1. Přes Windows Explorer najděte složku, kde máte hru League of Legends nainstalovanou a pokuste se najít položku "LeagueClient.exe". 2. Klikněte na ni pravým tlačítkem myši a vyberte "Properties", resp. "Vlastnosti". 3. Zvolte možnost "Kompatibilita" v okně, které se zjeví. 4. Zkontrolujte "Mód Kompatibility" v okně a ujistěte se, že je vybrána možnost Windows XP (Service Pack 3). 5. Stiskněte OK, vypněte a zapněte hru a je pravděpodobné, že problém vyřešíte.

Santo 24.3.2020

On-line hry

Sort IT Survival Shooting Xtreme Crazy Pixel Combat Match the Shapes Sniper Shot 3D Connect Me Word Cookies Online Pixel Coloring Fight Virus Snoring Elephatn Puzzle
Nahoru