minecraft: Jak vložit mapu a mody do hry?

Dobrý den, jak vložím do minecraftu mapu a mody? Zkoušel jsem mapu vložit do složky Texturepacks, ale to mi nefungovalo:( Díky za odpověď

Michal 21.6.2012 Odpovědi: (133) Odpovědět

Dobrý den, pro vkládání map musíte dodržet následující postup.

Otevřete nabídku start a napište do „spustit“ nebo do vyhledávacího řádku příkaz %appdata%. Nahoře nám vyjede složka Roaming. U některých uživatelů mohou být dvě, proto zvolíme tu první.

Po otevření by v ní měla být složka .minecraft a v ní složka bin. Ve složce bin klikneme pravým tlačítkem na soubor minecraft.jar a dáme otevřít v programu WinRAR archiver.

Po otevření tohoto souboru ve WinRAR archiveru se zobrazí několik složek. Pro nás je hlavní složka META-INF, kterou odstraníme. Pravým na ni kliknete a dáte Delete files.

Pak si stačí stáhnout mapu, pokud ji stáhnete zabalenou, tak ji rozbalte na plochu a rozbalený soubor označte pro kopírování. Klávesami CTRL+C nebo pravým tlačítkem.

Znovu si otevřete složku .minecraft a v ní složku saves do které nakopírujete složku s mapou pomocí kláves CTRL+V nebo pravým tlačítkem vložit.

Pak už jen stačí spustit hru a vybrat…

Marek (administrátor) 22.6.2012

chtel bych se zeptat jestli se mod po vlozeni da zase odstranit kdyztak piste na email j.lojka@seznam.cz predem dekuji za odpoved :)

Jiří Lojka 29.6.2012

Ano, mód se dá odstranit nahrazením původního souboru minecraft.jar

Marek (administrátor) 2.7.2012

co když tam nemám tu složku minecraft.jar.

filip 12.2.2013

čo ak by som tak chcela dať viac modov ???

Agáta 13.3.2013

Dobrý den,
@Filip: minecraft.jar není technicky vzato složka, ale soubor. Pokud jej nemáte, nemáte nainstalovaný MC, takže se raději podívejte ještě jednou.
@Agáta: postupujte stejně, jen postupně vložte více módů. Případně jako první vložte ModLoader. Pro zajištění bezkoliznosti můžete využít Force Update (spouštěcí okno MC - login - Options - Force Update). Ten Vám nahraje nejnovější verzi MC a smaže dříve nainstalované módy.

Honza (administrátor) 13.3.2013

promiňte ale když otevřu složku se staženým modem tak tam nemám minecraft.jar

jan 29.3.2013

Dobrý den,
díky za upozornění. Samozřejmě tam má být, že soubory z módu (s koncovkou .class) vložíte do rozbaleného minecraft.jar.

Honza (administrátor) 2.4.2013

Musis to vlozit do slozky bin
Do slozky texturepacks se vkladaj texturepacky

Michal 27.4.2013

peosím potřebuju poradit jak jste již zmiňoval složku se stáhnutým modem .... jak jste to myslel??? otevřít mod samotný? ja vím asi sem trochu pytomá ale proste sem se v tom zamotala "doslova"

Avitaly 28.4.2013
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Temple Jewels Survivor In Rainbow Monster Adam and Eve: Cut The Ropes Jelly Shift Stack Fall Race Monster Truck Checkers RPG: Online PVP Battle Bubble Shooter Free 2 Princesses Sunflower Delight
Nahoru