minecraft: jak se crafti ruzne veci

porad jak mam vikraftiti ruzne veci dik moc ;) budu za vasi odpoved moc rad dik :D

ben 7.8.2012 Odpovědi: (5) Odpovědět

dej 4 dřeva do rohu tak aby vytvořily kostku z toho máš crafting table kde můžeš vyrábět další věci jinak se podívej do vyhledávání minecraft crafting tam máš další recepty hodně štěstí :D

Miki 7.8.2012

Dobrý den, doporučuji začít zde: http://mujsoubor.cz/magazin/minecraft-crafting-navod-na-vyrobu-veci postupně si pročtěte veškeré díly našeho seriálu o craftění a budete znát ta nejdůležitější předměty a jejich výrobu. Časem pak přibudou další články, takže se máte na co těšit.

Honza (administrátor) 8.8.2012

jak vyrobit mapu? A co na ni všechno potřebuji? Díkec

jirka 9.12.2013

Dobrý den,
mapu vyrobíte tak, že použijete 8 listů papíru a jeden kompas. Kompas vložíte doprostřed vyráběcího stolu a papíry jej obklopíte. Výroba kompasu: potřebujete 4 železné cihličky (Iron Ingot - natěžíte železnou rudu a tu vytavíte v peci), které dáte do tvaru kříže na vyráběcím stole. Doprostřed dáte Redstone (pozor, k jeho těžbě potřebujete alespoň železný krumpáč).
Výroba papíru: na 3 kusy papíru potřebujete 3 cukrové třtiny (Sugar Canes). Těmi zaplníte spodní řádek vyráběcího stolu a vznikne Vám papír.
Jakmile vyrobíte mapu, bude prázdná. Po prvním použití se začne plnit údaji.

Honza (administrátor) 10.12.2013

Jak vyrobit rachejtly?

nnn 6.2.2015
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Stairs Ketchapp Game Survivor In Rainbow Monster Bubble Shooter Free 2 Crowd City 2 Reap Drac & Franc Checkers RPG: Online PVP Battle Watermelon Shooter Puzzle Love
Nahoru