Multimédia: Převod videofilmu

Natáčím na kameru některé akce a to buď v HD kvalitě nebo iFrame 960x540. Sestřihávám je pak na filmy a ukládám na pevný disk a to mohu v kvalitě MPEG-4, AVC/H.264, MPEG-2 nebo AVI.
Uložená videa jsou většinou mnohem větší než je kapacita DVDčka a tak je musím převádět na menší. Poraďte prosím, kterým programem a v jaké kvalitě bych to měl převádět pokud možno s co nejmenší ztrátou kvality obrazu. Dělám to v COREL VideoStudio a převádím v Format Factory do AVi, aby to bylo možné přehrát na všech stolních přehrávačích. Kvalita obrazu se hodně zhoršuje. Je i jiná možnost ?

Smolkov 8.4.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
bohužel co se týče kvality, tak ta je stále závislá na velikosti. I když s formáty jako H.264 apod. lze dosáhnout velmi zajímavých výsledků. Pokud převádíte pro univerzálnost přehrávání do avi, pak jednoduše volte vše dle požadované cílové velikosti.

Honza (administrátor) 9.4.2015
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Princesses Sunflower Delight Survivor In Rainbow Monster Slope Racing Jelly Shift Crowd City 2 Checkers RPG: Online PVP Battle Real Flight Simulator Puzzle Love Temple Jewels
Nahoru