Multimédia: miniatury va VLC

Dobrý den,při přehrávání jednotlivých skladeb se mě zobrazuje stále stejná miniatura.Při přehrávání alb se zobrazí jiná stejná miniatura,takže je jiná skladba a jiný obrázek hudebníka.Prosím o radu jak tyto minatuiry odstranit.(pokud budu mít znak VLC místo těch otravných miniatur tak nevadí)

chose 2.12.2015 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den, malá poznámka - zobrazuje se vždy přebal alba (každá písnička pochopitelně nemá vlastní label). Ve VLC se podívejte do nastavení (Preferences - zkratka Ctrl + P) a to do Audia. Je zde možnost Visualization - prozkoumejte její nastavení. Případně ještě vlevo přepněte Show settings ze stavu Simple na stav All a opět se podívejte do nastavení audia.

Honza 3.12.2015

Dobrý den,děkuji za radu ale nějak jsem ji nepochopil.Výraz audio znamená zvuk?Přepnout pomocí Ctrl+P je funkční,ale visualization nemůžu najít a ani Show settings,nastavení je tu v češtině.Prosím tedy jak postupovat dál.

chose 7.12.2015

Doporučujeme

On-line hry

Resquack Sort IT High Speed Fast Car: Drift & Drag Racing Game Connect Me Survival Shooting Xtreme Crazy Pixel Combat Fight Virus Cross That Road Cat Stretch Word Cookies Online
Nahoru