Multimédia: Problém se zvukem při přehrávání videí

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v čem je problém při přehrávání videa jak u stažených filmů tak u přehrávání videí na internetu - nejde zvuk, u některých je slyšet jen hudba, ale ne slova. Nejspíš jsem smazala nějakou důležitou součást, poraďte prosím!

Jana 15.7.2012 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, u stažených filmů z internetu Vám za kvalitu nikdo neručí. Nicméně si zkuste stáhnout balík kodeků a nainstalovat je. Zde je odkaz pro jejich stažení - http://mujsoubor.cz/kodeky/k-lite-mega-codec-pack . Co se týče přehrávání videí v prohlížeči, zkuste si stáhnout novou verzi Shockwave Playeru odkaz zde - http://mujsoubor.cz/grafika-fotografie/shockwave-player, ale zase může být špatné samotné video, když Vám jede hudba ale ne slova. Kdyby byl problém se zvukem, nejede ani hudba. Pro jistotu zkontrolujte i nastavení hlasitosti, jesltli jste ji omylem neztlumila. Ovládání hlasitosti naleznete v systémové liště vedle hodin.

Marek (administrátor) 16.7.2012
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

On-line hry

Stairs Ketchapp Game Bubble Shooter Free 2 Temple Jewels Parkour Climb and Jump Crowd City 2 Checkers RPG: Online PVP Battle Survivor In Rainbow Monster Slope Racing Mummy Hunter
Nahoru