nero: Rozdělit film na dvě DVD

Můžete mi prosím poradit, jak vypálím jeden soubor na dvě DVD. Mám jeden velký film, který se na jedno DVD nevejde a chěla bych aby byla půlka filmu na jednom a druhá na druhém DVD. Jde to? Nero to nikde nemá. Prosím poraďte co s tím.

sandra94 27.7.2012 Odpovědi: (3) Odpovědět

Dobrý den, Nero nástroj na rozdělení souborů obsahuje - Nero DiscSpan (UDF) Vám data spolehlivě rozdělí na potřebný počet disků (během vypalování dokonce můžete měnit typy disků). Následně data spojíte nástrojem Nero DiscMerge Tool. Nerozdělené soubory jdou samozřejmě spustit bez tohoto programu.

Honza (administrátor) 27.7.2012

A když takto rozdělím film, budu muset při jeho spuštění nejprve vložit oba disky a spojit je v tom DiscMerge? Chtěla bych při pouštění prostě vložit první disk, podívat se na první polovinu filmu a až ta část skončí, vložit druhý a podívat se na druhou část? Je to takto možné?

sandra94 29.8.2012

Dobrý den, běžně to takto možné není. Některé specializované programy zvládají přehrávání nekompletních souborů, ale velmi záleží na způsobu rozdělení dat, které zajišťuje zmiňovaný DiscMerge. Vyzkoušejte prgram KMPlayer. Ten patří mezi profesionální programy a mohl by Váš problém vyřešit. Stáhnout jej můžete zde: http://mujsoubor.cz/multimedialni-prehravace/kmplayer

Honza (administrátor) 4.9.2012
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Wizard Mike Stairs Ketchapp Game Reap Mummy Hunter Eg Ranger Zombies Watermelon Shooter Checkers RPG: Online PVP Battle Crowd City 2 Wedding Hairdresser For Princess
Nahoru