picasa: stahování fotek do Picasa

Dobrý den,mám stejný problém jako pán přede mnou,z bývalého dotykového telefonu jsem přetáhla fotky bez problému,nyní jsem si koupila tlačítkový Nokia C2-O5 a nemůžu přijít jak na to,propojím kabel USB,zmáčknu import a nic.Nevím co nainstalovat v mobilu, suite,přenos médií,zeptej se při spojení,velkokapacitní ůložiště,to jsou možnosti v telefonu,nebo bluetooth,to nevím jak nato.Mohl by mi někdo poradit,nejlépe krok za krokem? Do picassa.Děkuji.

Jarmila 1.2.2015 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den,
možností máte hned několik. Můžete telefon připojit jako Velkokapacitní úložiště. V takovém případě se mobil chová jako klasická USB flash paměť a Vy můžete fotografie jednoduše zkopírovat na svůj disk.
Pokud zvolíte Suite, musíte mít na PC nainstalovaný Nokia PC Suite: http://mujsoubor.cz/utility-a-ostatni/nokia-pc-suite nebo jeho novější verzi: Nokia Ovi Suite (Nokia Suite): http://mujsoubor.cz/mobilni-telefony/nokia-ovi-suite V programu si pak můžete nastavit automatické stahování nových fotografií a videí do předem zvolené složky. Snímky můžete samozřejmě kopírovat i ručně.

Honza 4.2.2015

Podobný dotaz,ale s Nokia 3310-nová. Připojím USB kabelem a nic
.Stáhl jsem si ten suite,ale jaksi si nevím rady,ani s jejich nápovědou.Bude to asi věkem.

Důchodce 11.2.2019

Doporučujeme

On-line hry

Stickman Fighter 3D Fists of Rage Color by Numbers Block Hexa Puzzle Hero Rescue Puzzle Tractor Mania ForceZ.io Sudoku Classic Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Relic Runway
Nahoru