samsung-kies: samsung kies nepřehrává video

Dobrý den mám nainstalovanej ,samsung kies.Od poslední aktualizace my nejdou spustit videa - zasekne se to a nic to nedělá .Poradíte my co s tím ? Děkuji .

Roman 30.11.2012 Odpovědi: (5) Odpovědět

Dobrý den, program se instaluje na PC, takže by mělo být všechno v pořádku.
Videa nejdou spustit na PC nebo na samotném telefonu? Jaký operační systém používáte?

Honza 30.11.2012

Dobrý den videa nejdou spustit na PC,používam windows 7.Předem díky za odpověd.

Roman 7.12.2012

Dobrý den, na začátek bych se chtěl ujistit - videa spouštíte přímo v Kies? Případně v jakém programu? Nejdou pouze videa vytvořená telefonem nebo všechna videa? A videa typu filmy nebo webová videa na YouTube apod.?
Na přehrání videí použijte nějaký ze specializovaných programů - ty jsou k tomu nejvhodnější. Zde je několik návrhů: http://mujsoubor.cz/magazin/nejlepsi-prehravace-filmu-a-videa-na-pc

Honza 10.12.2012

Dobrý den ,videa dřív normálně chodila ,ale po předposlední aktualizaci nejdou .Ukáže se 1.obrázek z videa zasekne se a stojí zvuk jde normálně dál ,když video skončí nabehne další v pořadí zvuk jede a obrázek je stále původní z 1. videa ne aktualní . Videa spouštím přímo v kiesu ,dříve nebyl problém.

Roman 18.12.2012

Dobrý den, přeinstalujte tedy ovladače ke grafické kartě a zároveň přeinstalujte samotný program Kies.

Honza 18.12.2012

On-line hry

CATS: Crash Arena Turbo Stars Ball Jumper Aliens Vs Math Parkour Block 3D Chicken Climbing Wings Rush 2 Monster Truck: Forest Delivery Boost Buddies Aqua Blocks
Nahoru