skype: Problém s čtením zpráv

Dobrý den.Nutně potřebuji přečíst zprávy na Skype ale nejde mi to.Píše-Cannot CHange to Undefined button(264.23) Něco jako -Nelze změnit na nedefinované tlačítko (264.23).Můžete mi prsím poradit.Draha.

Draha 5.12.2014 Odpovědi: (2) Odpovědět

skype: Problém s čtením zpráv

Tento problém má od prosince tisíce uživatelů na celém světě. Nový Skype (Microsoft) není kompatibilní s W XP a staršími procesory. Microsoft nás nutí do koupi nového stroje a nového softwaru! Obejít to dočasně jde nainstalováním starší verze skype (viz návody na netu), ale starší verze postupně Mrkvosoft zablokovává, takže nainstalovat nejdou.

zdeneknovy 14.1.2015

skype:

Dobrý den, doporučuji zkontrolovat, zda nevyšla novější verze Skype a tu nainstalovat. Pokud však máte starší PC, tak se může podobný problém vázat k použitému CPU - v daném případě se podívejte po verzi Skype 6.21.0.104 se kterou by problémy nastat neměly. Poslední možnost se týká DirectX ovladačů - zkuste je přeinstalovat novější verzí.

Honza 5.12.2014

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

On-line hry

Picker 3D Switch Sides Monkey Go Happy Stage 330 Dino Transport Truck Square Falling Race Monster Truck Monkey Go Happy Stage 327 Line Color Helping Little Duck
Nahoru