skype: Skype-kontakty

Mám nainstalovaný skype na mobilu s androidem. Jednou jsem si vymazala obrázek na skypu a tak jsem zapla PC, abych si ten obrázek na skype znovu vložila. Na PC šlo vše hla dce. Odhlasila jsem se na PC, šla na mobil, ale skype v mobilu obrázek stále nebyl... Zkusila jsem to tak snad ještě třikrát, ale pořád nic. :( Myslela jsem si, že se to zpraví, když si skype z mobilu odinstaluju a znovu nainstaluju, ale podělalo se to ještě víc... Proto jsem instalaci opakovala vícekrát. Nyní nemá ani jeden z mých skype kontaktů profilový obrázek a když otevřu jakýkoliv profil mám zde to bledě modré kolečko s tím světlým panáčkem, který značí ten vymazaný profilový obrazek a pod tím napsáno: ,,Pošlete pozdrav uživateli... " Ikdyž ale komukoliv napíšu a kdokoliv odepíše, stále se mi nezobrazí jeho profilový obrázek... Jsem z toho úplně na prášky. Vůbec nevím, co s tím dělat :'( Budu moc vděčná, za každou vaši radu. Předem vám moc děkuji.

Evík 4.2.2015 Odpovědi: (6) Odpovědět

skype: Skype-kontakty

Při volání mi nevyzvání Skype a účastníkům ano.Prosím čím to je?Děkuji

Václav Dědek 8.3.2016

skype: Skype-kontakty

Dobrý den,neustále mi vypadává skype při rozhovorech a to jsem ve městě.Je to nehorázné,asi jde o nekvalitní služby ? Děkuji za odpověď.

Zdeněk Krejča 29.3.2015

skype: Skype-kontakty

Dobrý den, zkoušel jste stahovat aktuální ovladače z internetu a nepoužívat ty přiložené?

Honza 18.3.2015

skype: Skype-kontakty

Prosím o pomoc: 1) Mám webkameru (Kamera Pnther Oro) a kdykoliv nainstaluji příložené CD, obdržím oznámení, že Skype přestal pracovat. 2) Velmi často pospuštění PC ( Windows 7 ) Skype nevyzvání a musím obnovit systém. Děkuji.

Miroslav Tříska 18.3.2015

skype: Skype-kontakty

Provedli jste mezi sebou hovor ? Mě se totéž v Androidu děje u kontaktů a nimiž jsem nehovořil

Petr 4.2.2015

skype: Skype-kontakty

Od té chvíle mi můj profilový obrázek taky stále mizí... :'(

Evík 4.2.2015

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Raketka - 2048 Cell War Html5 Monkey Go Happy Stage 315 Monkey Go Happy Stage 316 Zombie Factory Tycoon Merge Jewels Monkey Go Happy Stage 318 Desert Rally Roller Splat
Nahoru