skype: nemohu najít své Skype

dobrý den,je mi přes 7O let a manžel mi koupil notebook a zde mi zprovoznil Skype které mám na spojení s vnučkami a dcerou kteří jsou v zahraničí. Vše bezvadně chodilo než se mi po otevření místo obvyklého skype objevila stránka, že je nutné skype aktualizovat.Po té aktualizaci to chtělo znovu připojení a jelikož jsme zapoměli heslo, skype mi zmizelo z počítače a tak jsme museli nainstalovat nové. Přitom mi samozřejmě zmizely i mé kontakty i kredit kolem 9 euro a již se k původnímu skype jménu nemohu dostat. Pomoc je pouze v angličtině a to neumíme. Dá se s tím něco dělat, nebo to již nepůjde a musíme používat provizorně nové připojení a na staré zapomenout. Děkuji předem všem co mi odpovědí pomůžou.

Kornelia Hervertova 23.7.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
obnova hesla a tedy i návrat k původní verzi je velmi jednoduchý. Veškeré informace spolu s odkazy na obnovení hesla najdete v našem článku: http://mujsoubor.cz/magazin/skype-navod-na-obnovu-hesla
Jinak doporučuji u přihlašování vypnout automatické doplňování hesla - není to sice nikterak příjemné, ale skvěle se tak přinutíte heslo naučit.

Honza 24.7.2015

Doporučujeme

On-line hry

Hero Rescue Puzzle Neon Rocket Kings and Queens Solitaire Tripeaks Sudoku Classic ASMR Slicing Stickman Fighter 3D Fists of Rage Gangsters WW1 Battle Simulator Ludo Wizard Game (člověče nezlob se)
Nahoru