skype: Chyba ve Skypu?

Dobrý den,

mám problém se Skypem, se kterým bych potřebovala poradit.
Když se na svém notebooku přihlásím na Skype a mám tam nějaký profilový obrázek a popisek (náladu), a poté se přihlásím na Skype na nějakém jiném zařízení, tak se mi na něm zobrazí stará fotka a starý popisek s tím, že když se pak znovu přihlásím na to první zařízení, tak se to tam samo změní na tu starou fotku s popiskem.

Vůbec nechápu, čím to je, pokud si změním obrázek, tak by se měl všude ukázat ten nejnovější, a ne nějaký starý, který se mi předělá zpět i na tom mém notebooku, jen protože jsem se přihlásila někde jinde.

Pak se nemůžu jinde přihlásit, nebo si musím znovu upravovat fotku na to nejnovější, ale někteří mí známí i tak pořád vidí na svém Skypu tu starou a trvá hodně dlouho, než se jim to zaktualizuje.

Čím by tohle mohlo být?
Děkuji za odpověď.

Eva 22.11.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
zkuste se nejprve odhlásit + přihlásit a až poté profil upravovat. Jinak by mohlo pomoci i smazání složky s Vaším profilem. Dostanete se do ní po stisku kombinace kláves Windows + R a zadání %appdata% Najděte složku Skype a pak složku s Vaším jménem/přezdívkou. Tu smažte - jen pamatujte, že přijdete o historii zpráv a budete se muset po spuštění Skype přihlásit.

Honza 27.11.2015

Doporučujeme

On-line hry

Tractor Mania Stickman Fighter 3D Fists of Rage Animal.IO Relic Runway WW1 Battle Simulator Super Escape Masters Color by Numbers Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Gems Shooter
Nahoru