skype: Skype zapomenuté heslo

nepamatuji si heslo na skype, tak jsem si nechala zaslat nové heslo na výchozí email, který jsem zadala při registraci, ten je ale z důvodu dlouhodobého nepoužívání zrušen. při změně všech emailů v účtu skype, program nereaguje na žádný krom toho původního - zrušeného. potřebuji tedy nějak změnit výchozí email na skype, aby mi nové heslo konečně došlo. co mám pro to dělat?

výchozí email na skype 21.7.2012 Odpovědi: (6) Odpovědět

Dobrý den, obávám se, že v této chvíli již není možnost, jak se k účtu dostat. Heslo totiž nikde není uložené v přímé podobě, nýbrž zašifrováno (hash). Nové heslo by Vám přidělili na základě emailu, který ale již nemáte. Doporučuji proto vytvořit nový účet, použít aktivní emailovou adresu a zadávat heslo při každém přihlášení do Skypu, pro jeho zapamatování.

Honza (administrátor) 23.7.2012

Dobrý den, nakonec dle všeho existuje ještě jedno možné řešení. Poprosím Vás ale nejprve o kompletní shrnutí situace - Uživatelské jméno znáte, vidíte? Nakoupila jste někdy během posledních 6 měsíců nějakou Skype službu z tohoto účtu? Jste stále přihlášena do tohoto účtu? Ovládáte angličtinu? Existují totiž nějaké možnosti, jak změnit resp. znovu vytvořit heslo, ale potřebuji nejprve znát odpovědi na tyto otázky. Děkuji.

Honza (administrátor) 26.7.2012

A co tak si znovu založit ten zrušený e-mail ?
Vždyť to je nejjednodušší řešení!

Martin 13.8.2013

Dobrý den,
to by řešení bylo, pokud by tento krok byl možný. V prvé řadě si uživatel musí pamatovat předchozí email. Dále musí být umožněno danou emailovou adresu znovu založit, což nemusí jít (ochrana před zneužitím).

Honza (administrátor) 13.8.2013

Zdravím, bohužel email nelze znovu zaregistrovat od léta tohoto roku, seznam zjistil, že to bylo často zneužívané.

Adam 30.9.2013

Zkuste náš návod na: http://mujsoubor.cz/magazin/skype-navod-na-obnovu-hesla

Jakub (administrátor) 15.10.2013
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Survivor In Rainbow Monster Puzzle Love Real Flight Simulator Watermelon Shooter Adam and Eve: Cut The Ropes Bubble Shooter Free 2 Princesses Sunflower Delight Race Monster Truck Crowd City 2
Nahoru