skype: Chatovaní na skype

Dobrý den , můžete mi prosím poradit ? Nede mi odesilat zpravy na chatu ,mohu přijímat , mohu psát , ale nelze odeslat . zajimave je že jdou odesilat smajlici a soubory , ovšem , nééé pismena - věty . hezký den Denisa

Denisa Vlčková 2.8.2012 Odpovědi: (9) Odpovědět

Dobrý den, reinstalujte program Skype na Vašem PC. Pak by Vám vše mělo fungovat jako dříve. Nejnovější verzi Skype najdete zde: http://mujsoubor.cz/volani-pres-internet/skype

Honza 2.8.2012

Dobrý den , tohle jsem udělala již včera a stále mám tentýž problém . Jdou posilat smajlici , soubory a nejde mi odesilat psaní .
Zdravím Denisa Vlčková

Denisa Vlčková 2.8.2012

Dobrý den, pokud opravdu proběhl kompletní reinstal (odinstalování předchozí verze i s nastavením a následné nainstalování nové verze), tak by to mohlo být ještě zapnuté Odřádkovávání. Zkuste pro odeslání zprávy stisknout místo Enteru Ctrl+Enter. Pokud ani to nebude fungovat, tak prosím vyzkoušejte odeslat text pomocí kliknutí na modrou bublinu vpravo od textového pole. A ještě dotaz na závěr, nevíte, zda dotyčný na druhé straně soubory a smajlíky dostává v pořádku?

Honza 2.8.2012

Bohužel , vše co jste napsal,jsem již vyzkoužela , včetně řádkováni a modre bubliny . Smajlík i soubor který odešlu ,druhá strana příjme pořádku . Před chvilkou mi psali z druhé strany že se jim doručili nejaké mé zprávy , avšak já je v konverzaci nevidím .je to pro mě záhada .

Denisa Vlčková 2.8.2012

Dobrý den, vyzkoušejte verzi portable: http://mujsoubor.cz/volani-pres-internet/skype#verze překlikněte se na portable záložku a pouze stáhněte verzi bez nutnosti instalace.

Honza 2.8.2012

Mam pocit že jsem vše udelala jak jste napsal avšak stale mám tentýž problém . Denisa Vlčková

Denisa Vlčková 2.8.2012

Dobrý den, pokud jste postupovala podle našich rad, tak by mělo být vše v pořádku. Pokud není, tak se obávám, že je problém ve Vašem systému, ale takto na dálku nejsem schopný určit v čem. Možností je kompletní reinstal celého systému, ale jednodušší bude přejít na některý z mnoha textových komunikátorů, který integruje více služeb dohromady. Výbornou možností je Miranda http://mujsoubor.cz/komunikace/miranda, která umožňuje audio i video hovory se Skype kontakty a není problém si zajistit různá rozšíření pro další IM klienty. Nyní budete moci přistupovat ke Skype, ICQ, Facebook kontaktům přímo z jednoho programu.

Honza 3.8.2012

MAM TEN SITY PROBLEM
,AKTUALIZOVAL SOM SKYPE A NEDA SA ODOSIELAT TEXT UZ SOM UROBIL VSETKO .NECHAPEM

MATUS 23.3.2013

U mě to samé

Tomas 2.4.2013

Doporučujeme

On-line hry

My Dolphin Swoh 9 Santas Secret Gift Drift Car To Right Circus Words Stickman Team Force 2 Puffy Cat Craft Punch Motocross Hero Jungle Bricks
Nahoru