skype: Chatovaní na skype

Dobrý den , můžete mi prosím poradit ? Nede mi odesilat zpravy na chatu ,mohu přijímat , mohu psát , ale nelze odeslat . zajimave je že jdou odesilat smajlici a soubory , ovšem , nééé pismena - věty . hezký den Denisa

Denisa Vlčková 2.8.2012 Odpovědi: (9) Odpovědět

Dobrý den, reinstalujte program Skype na Vašem PC. Pak by Vám vše mělo fungovat jako dříve. Nejnovější verzi Skype najdete zde: http://mujsoubor.cz/volani-pres-internet/skype

Honza 2.8.2012

Dobrý den , tohle jsem udělala již včera a stále mám tentýž problém . Jdou posilat smajlici , soubory a nejde mi odesilat psaní .
Zdravím Denisa Vlčková

Denisa Vlčková 2.8.2012

Dobrý den, pokud opravdu proběhl kompletní reinstal (odinstalování předchozí verze i s nastavením a následné nainstalování nové verze), tak by to mohlo být ještě zapnuté Odřádkovávání. Zkuste pro odeslání zprávy stisknout místo Enteru Ctrl+Enter. Pokud ani to nebude fungovat, tak prosím vyzkoušejte odeslat text pomocí kliknutí na modrou bublinu vpravo od textového pole. A ještě dotaz na závěr, nevíte, zda dotyčný na druhé straně soubory a smajlíky dostává v pořádku?

Honza 2.8.2012

Bohužel , vše co jste napsal,jsem již vyzkoužela , včetně řádkováni a modre bubliny . Smajlík i soubor který odešlu ,druhá strana příjme pořádku . Před chvilkou mi psali z druhé strany že se jim doručili nejaké mé zprávy , avšak já je v konverzaci nevidím .je to pro mě záhada .

Denisa Vlčková 2.8.2012

Dobrý den, vyzkoušejte verzi portable: http://mujsoubor.cz/volani-pres-internet/skype#verze překlikněte se na portable záložku a pouze stáhněte verzi bez nutnosti instalace.

Honza 2.8.2012

Mam pocit že jsem vše udelala jak jste napsal avšak stale mám tentýž problém . Denisa Vlčková

Denisa Vlčková 2.8.2012

Dobrý den, pokud jste postupovala podle našich rad, tak by mělo být vše v pořádku. Pokud není, tak se obávám, že je problém ve Vašem systému, ale takto na dálku nejsem schopný určit v čem. Možností je kompletní reinstal celého systému, ale jednodušší bude přejít na některý z mnoha textových komunikátorů, který integruje více služeb dohromady. Výbornou možností je Miranda http://mujsoubor.cz/komunikace/miranda, která umožňuje audio i video hovory se Skype kontakty a není problém si zajistit různá rozšíření pro další IM klienty. Nyní budete moci přistupovat ke Skype, ICQ, Facebook kontaktům přímo z jednoho programu.

Honza 3.8.2012

MAM TEN SITY PROBLEM
,AKTUALIZOVAL SOM SKYPE A NEDA SA ODOSIELAT TEXT UZ SOM UROBIL VSETKO .NECHAPEM

MATUS 23.3.2013

U mě to samé

Tomas 2.4.2013

Doporučujeme

On-line hry

Tractor Mania Stickman Fighter 3D Fists of Rage Animal.IO Relic Runway WW1 Battle Simulator Super Escape Masters Color by Numbers Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Gems Shooter
Nahoru