skype: Jak odinstalovat Skypemoticons

Dobrý den, potřebuji radu jak odinstalovat Skypemoticons. Odinstalovala jsem to přes ovládací panely- programy a funkce. Ale při zapnutí skype se spustí lišta s iconami. Antivirový program nic nehlásí. Děkuji za radu.

gabina 7.1.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, pro odinstalování doporučuji použít program Spybot: http://mujsoubor.cz/antispyware/spybot-search-and-destroy nebo AdwCleaner: http://mujsoubor.cz/ochrana-pocitace/adwcleaner Můžete také sáhnout po ručním smazání - první krok jste již provedla - odinstalování skrze Ovládácí panely - Programy a funkce. Nyní stiskněte kombinaci Ctrl + Shift + Esc a přepněte se v rámci Správce úloh na záložku Procesy. V seznamu najděte proces SkypEmoticons a klikněte na něj pravým tlačítkem. Zvolte Otevřít umístění souboru. Jakmile dojde k otevření umístění souboru, klikněte ve stejné nabídce, která byla spuštěna pravým tlačítkem, na položku Ukončit proces. Přejděte do otevřené složky a smažte celou složku SkypEmoticons.

Honza 8.1.2014

Doporučujeme

On-line hry

Connect Animals Onet Kyodai Rise Egg Up The Last Warrior Draw the Path Drop Maze Tic Tac Toe Paper Note Endless Boat Float Love Animals Head to Head Soccer
Nahoru