skype: Jak odinstalovat Skypemoticons

Dobrý den, potřebuji radu jak odinstalovat Skypemoticons. Odinstalovala jsem to přes ovládací panely- programy a funkce. Ale při zapnutí skype se spustí lišta s iconami. Antivirový program nic nehlásí. Děkuji za radu.

gabina 7.1.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, pro odinstalování doporučuji použít program Spybot: http://mujsoubor.cz/antispyware/spybot-search-and-destroy nebo AdwCleaner: http://mujsoubor.cz/ochrana-pocitace/adwcleaner Můžete také sáhnout po ručním smazání - první krok jste již provedla - odinstalování skrze Ovládácí panely - Programy a funkce. Nyní stiskněte kombinaci Ctrl + Shift + Esc a přepněte se v rámci Správce úloh na záložku Procesy. V seznamu najděte proces SkypEmoticons a klikněte na něj pravým tlačítkem. Zvolte Otevřít umístění souboru. Jakmile dojde k otevření umístění souboru, klikněte ve stejné nabídce, která byla spuštěna pravým tlačítkem, na položku Ukončit proces. Přejděte do otevřené složky a smažte celou složku SkypEmoticons.

Honza 8.1.2014

Doporučujeme

On-line hry

4X4 Easter Impossible Truck Tracks Drive Blue Pixel Zombie Attack Woodturning 3D Anti Virus Game Dunk Game Frosch Spartan and Wiking Warriors Memory
Nahoru