Poradna Aplikace - The SIMS 4

Položit otázku k aplikaci

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Zpět do aplikace

the-sims-4: The sims 4: pomoc

Dobrý den, prosím o radu. Postavila jsem si dům, chvíli hrála a pak hru uložila, jenomže když jsem hru zapnula jiný den, dům se mi objevil nedostavěný. Nejprve jsem si myslela, že jsem hru špatně uložila, ale když jsem se podívala do složky souborů saves, zjistila jsem, že v tom problém není, hra je uložená v čas, kdy už jsem dům postavila, a když hru rozjedu a objeví se mi úprava světa, jakoby náhled města, dům je postavený, jen co na něj kliknu a přesunu se na pozemek, dům je zase nedostavěný. Při nejhorším ho budu muset postavit znovu, ale stavěla jsem ho několik dní a dala si s tím mnoho práce, tak jsem si říkala, že se to třeba někomu stalo taky, nebo bude vědět, co s tím. Mám originální hru, ale říkala jsem si, jestli by to nemohl být problém v nějakém staženém vlastním obsahu.

Adel 13.10.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-4: The sims 4: akvárium

Dobrý den, prosím o radu. Když si koupím akvárko a koupím do něj rybičky, vůbec je tam nevidím. Přitom mi to píše, že tam rybičky už jsou… Nevíte, co s tím?

Anonym 5.3.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-4: TS4: Dogs And Cats -nefunguje

Dobrý den, ráda bych požádala o radu... Mám originál TS4, upíry a život na vesnici, tak jsem se rozhodla i pro psy a kočky, ale origin mi je ze začátku odmítal nainstalovat, když jsem použila klíč, chvíli trvalo, než se mi to podařilo rozjet, ale i tak. Dodatky nefungují, cas taky ne. Co mám dělat? Dokonce jsem zkoušela vymazat celou složku ale to také nepomohlo.

Niko 16.12.2021 Odpovědi (1) Odpovědět

the-sims-4: Sims4

Dobrý den co mám dělat když mi nejde garerie u Sims píše mi to že nejsem připojená a přitom připojená jsem nevím co stím vám dělat poraďte mi co stím mám dělat

Barbora 9.12.2021 Odpovědi (1) Odpovědět

the-sims-4: DODATKY DO THE SIMS 4

Ahoj, potřebuju poradit.. Mám jen základní hru a chtěla bych si koupit dodatek City Living. No ale na originu to kupovat nechci protože je to tam dražší než např na key4you.cz atd. no ale moje otázka zní...Jak mám dát ten dodatek do the sims? přijde mi nějaký klíč který mám dát kam? kdyby jste někdo věděl tak prosím o pomoc (ig:_hanicka.tkanicka_ pro rychlejší komunikaci xd)

Závisláček 3.10.2021 Odpovědi (1) Odpovědět

the-sims-4: Duch psa

Ahoj, chtěla bych poradit. Nedávno mi zemřel pejsek a po pár dnech se mi začal objevovat jako duch. Ihned jsem měla možnost ho přidat do domácnosti a to jsem udělala, jenomže teď tam mám moc lidí a nestíhám, tak jsem chtěla pejska odstranit z domácnosti. To nešlo, tak jsem ho chtěla vypustit do podsvětí. To taky nejde. Je to tak u všech? Jak ho odstranit z rodiny? Napadlo mě ho dát do jiné domácnosti, ale nezamlouvalo se mi dívat jak si to promenáduje s jinou rodinou venku. Prosím o pomoc ://

Julie 28.9.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-4: Ts4 interiér snu

Čau, mám problém. Mam stažený interiér snu, ale asi je tam problém, že se mi nevyplňuje seznámení se s klientmi. Prostě se mi ani nezobrazí ty 3 kolečka, co mají v oblibě, jinak se vše taskrtne jako splněno. No pak mám 0 za zakázku. Co s tím? Diky

Ts4 27.8.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-4: The sims 4: Instalace nových herních balíčků

Ahoj, chtela bych se zeptat zda se dá do pouze stáhnutých the sims 4( nezakoupených) instalovat nové herní balíčky jako například interiér snu, zivot slavných simiku, dekuji moc za odpoved:)

Anicka 23.7.2021 Odpovědi (1) Odpovědět

the-sims-4: NEFUNGUJE ZVUK

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o pomoc. Ve hře mi přestal fungovat zvuk. V nastavení ho mám normálně zapnutý a v ostatních hrách normálně funguje. Nevíte někdo co s tým? Budu moc ráda za rady.

Anna 11.7.2021 Odpovědi (1) Odpovědět

the-sims-4: NEFUNGUJE ZVUK

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o pomoc. Ve hře mi přčstal nefunguje zvuk a už nevím co s tým mám dělat (v nastavění zvuk zaplý mám) a v ostatní hrách my zvuk jde. Budu moc ráda za rady.

Anna 11.7.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

On-line hry

Bubble Shooter Free 2 Real Flight Simulator Mummy Hunter Race Monster Truck Slope Racing Checkers RPG: Online PVP Battle Crowd City 2 Stack Fall Drop Maze
Nahoru