Poradna Aplikace - The Sims FreePlay (mobilní)

Položit otázku k aplikaci

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Zpět do aplikace

the-sims-freeplay-mobilni: Play SIMS on a PC úkol?

vůbec nevím co mám dělat když mi tam píšou za úkol píšou tam play sims on a pc vůbac neví co znamená ta zkratka pc pomozte prosím

petra švecová 22.4.2015 Odpovědi (1) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Jak uspořádat svatbu?

Dobrý den, mám zasnoubené simíky, ale nevím jak jim uspořádat tu svatbu?

Terik 22.4.2015 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Hledám FB sousedy

Hledám sousedy pro přidání přes FB moje jmeno na FB Anger Raráshek Alexa lvl 20 .Díky

Rarach 21.4.2015 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Manželé

Dobrý den,
mám simíky a jsou partneři, žijí spolu ale když dám PROPOSE MARRIAGE ukáže se že odmítl (ten druhý simík) Prosím, co mám dělat aby se vzali a jaký musím mít level? (jsem skoro11

Terka 8.4.2015 Odpovědi (4) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Přidání souseda

Tady posílám návod jak si přidat sousedy. Je pravda, že mě to bohužel nejde, ale jsou lidi, kteřím to jde. Stačí,abyste toho koho chcete přidat měli v přátelích na Facebooku.
Otevřete FB na počítači, jděte do nastavení aplikací. Odeberte z aplikací Sims Freeplay. Pak se vraťte na hlavní stránku FB, v nabídce vlevo jsou dole hry. Klikněte na hry, tam vyhledejte Sims Freeplay a dejte odeslat na mobil.

Pak opět spusťte hru na mobilu, přihlašte se na FB a jděte přímo do Party boat, kde už byste měli vidět sousedy.

Tak až to zkusíte, dejte vědět.

Katka 8.4.2015 Odpovědi (14) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Jak získat sousedy

Chtěla bych si přes facebook přidat sousedy do hry ale nefunguje mi to. Jakmile pošlu kamarádce pozvánku objeví se jí tlačítko spustit hru, a když na něj klikne přesměruje ji to na google play, kde se zobrazí,,tato položka není ve vaší zemi dostupná" . Stejné je to i z její strany u mě. Musí se někde ještě něco aktivovat nebo jak to vlastně funguje. Stojí mi na tom plnění úkolů.

svesticka 1.4.2015 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Sousedé

Tentokrát si nevím rady já... Prosím vás nevíte jak se s někým spojit abyste měli souseda??Zkoušela jsem to se známou a nic. Klikla jsem na party boat, add neighbor a poslala jsem žádost a nic se nestalo.. Prosím o pomoc.

Katka 31.3.2015 Odpovědi (2) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Zamilovaní

Dobrý den mám problém mám dva simiky a oni jsou nést friend ale kdyz dam be romantic tak mi to nejde a pořad mi to něco píše.prosim poooomoc??

Katy 31.3.2015 Odpovědi (3) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Negotiate with a sims-eating plant

Mam ukol negotiate with a sims-eating plant a nevim co s tim, abych ho splnila

Klára 21.3.2015 Odpovědi (4) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Jak plnit úkoly

Zdravím lidi, je to hrozně jednoduché plnit úkoly i když neumíte anglicky. Můj postup: 1) zapnu google,2)napíšu v přesném znění úkol,který mám udělat(např.úkol practice tai chi in the park) a dám vyhledávat. 3)Vyberu si odkaz,který začíná: How do I make my sims......a pak jen kousek sjedete po stránce dolů a je tam napsáno Answers for this Question tak ten text pod tím zkopíruju a vložím na stránku translate.google.com Je paráda.že pak nemusíte nikde čekat na odpovědi na různých fórech. Každopádně jsem se chtěla zeptat jestli byste mě někdo vzal za souseda jsou potřeba k plnění úkolů a dá se to propojit přes facebook. Bylo by to super.Kdyby měl nekdo zájem napište mi na email katka.braunova@seznam.cz a budeme si moct vypomáhat s úkoly :)

Katka 17.3.2015 Odpovědi (31) Odpovědět

On-line hry

Bubble Shooter Free 2 Real Flight Simulator Mummy Hunter Race Monster Truck Slope Racing Checkers RPG: Online PVP Battle Crowd City 2 Stack Fall Drop Maze
Nahoru