the-sims-freeplay-mobilni: Ukoly

Neustále se opakují úkoly i po přičtení bodů a informací že je úkol splněn jako třeba kopnout do popelnice,hrát Sims na pc,postavit staj,jít do vily atd...co s tím?

Jarka 18.3.2016 Odpovědi: (3) Odpovědět

the-sims-freeplay-mobilni: Ukoly

Chtěla bych mít svoje dítě jak si ho mám udělat když si dám u simíka be romantic tak mi to ukukáže [love Is in the air]jak to splnit  KDYŽ TAK DĚKUJI ZA RADU                                                   Pavla

PavlA 11.2.2018

the-sims-freeplay-mobilni: Ukoly

Dobrý den ,  Prosím o radu.  Jsem v levlu 12 a mám teď za úkol Need for speed . Mám první úkol a nevím si s ním rady. Zkoušela jsem si to přeložit do google překladače a tam mi vyjelo že musím  najít na mapě organizaci že jim utekl kůň. Mám se prý dívat do dalekohledu ( teleskopu ) . Prosím o pomoc ( co nejrychleji)  Děkuji .

Erika 16.5.2017

the-sims-freeplay-mobilni: Ukoly

Dobrý den, pokud máte hru spojenou se svým účtem, tak ji zkuste odinstalovat a pak znovu nainstalovat. Ale opravdu si zkontrolujte, že je vše zálohováno.

Honza 5.5.2016

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

On-line hry

Monkey Go Happy Stage 301 Piano Online Eg Angry Cat Kingdom Tower Defense Eg Plumber Fighter Aircraft Mr Bullet 2 Jet Ski Boat Race Eg Mad Scientist
Nahoru