Úprava plochy: Zúžení obrazu v okně

Při poslední aktualizaci Win10 došlo na mém monitoru  k zúžení obrazu na šířku cca o 4 cm na levé i pravé straně a jsou zde pouze černé pásy. Na výšku obraz v normě.
Při zapnutí PC je první okno s textem  obraz na celé ploše monitoru,k zúžení obrazu dochází trvale hned při okně s pozadím  a žádostí o heslo pro otevření softweru PC. Zkoušel jsem i auto adjust na monitoru, rozlišení v PC obraz zústává zúžen.
Děkuji předem za poskytnutí jakékoliv informace pro napravení tohoto stavu

Šmakal Miroslav 27.11.2017 Odpovědi: (3) Odpovědět

Úprava plochy: Zúžení obrazu v okně

Dobrý den, tak se na to podíváme trošku podrobněji - opět klikněte pravým na plochu a vyberte Rozlišení obrazovky. Zde se podívejte, zda popis v políčku Zobrazení skutečně odpovídá názvu (značka + typ) Vašeho monitoru. Pokud je to v pořádku, klikněte ještě na položku Upřesnit nastavení a v první záložce Adaptér klikněte na tlačítko Zobrazit všechny režimy. Zde zkontrolujte, zda máte opravdu zvolen ten správný pro Váš monitor.  Pokud bylo vše v pořádku, zkuste přeinstalovat ovladače k Vašemu…

Honza 28.11.2017

Úprava plochy: Zúžení obrazu v okně

Obojí jsem zkoušel a jak jsem už psal tak bez výsledku. Auto adjust bez výsledku i rozlišení.

Šmakal Miroslav 28.11.2017

Úprava plochy: Zúžení obrazu v okně

Dobrý den, doporučuji zkontrolovat jak nastavení monitoru (zda ten se z nějakého důvodu nerozhodl okno zúžit) a hlavně pak projít Rozlišení obrazovky (klikněte pravým na plochu).

Honza 27.11.2017

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

On-line hry

Eg Ranger Zombies Monkey Go Happy Stage 301 Color Crash Eg Mad Scientist Paper.io 2 Mr Bullet 2 Monkey Go Happy Stage 303 Piano Online Fighter Aircraft
Nahoru