Úprava plochy: Aplikace nejdou zobrazit na ploše

Ahoj. Nedávno se mi stalo to že jsem pravděpodobně něco udělal s plochou a nyní mi nejde zobrazit na ploše steam ani složka souboru a například také google chrome atd... Přesto kdyz něco spustim v liště se to zobrazuje. Skoušel jsem obnovení systemu ale to pomohl jen u pár věcí. Věčina se mi stejnak nezobrazuje :( Prosim o pomoc a dik.

WarKatCZ 17.9.2013 Odpovědi: (10) Odpovědět

Dobrý den chtěl bych poradit když spustím z lišty soubory či aplikace tak se ukáže že mám spuštěné programy ale nevydímje na ploše (spuštěné) a také nevidím programy na ploše pomoc help mě xd (mám zviditelněné programy ale nevydím ani koš

BroPC 1.4.2019

Nakonec jsem si poradil sam, jsem vsecko odinstaloval a zase ins.

Jirka 16.12.2015

Dobrý den, zkuste restartovat PC.

Honza 15.12.2015

Dobrý den, na úvodní obrazovce W.8.1 my nejdou spustit aplikace a hry od store. Jeno to problikne. Co stím?

Jirka 15.12.2015

Dobrý den, nejprve si PC nechte zkontrolovat CCleanerem: http://mujsoubor.cz/cache-a-cookies/ccleaner, restartujte jej a aktualizujte ovladače grafické karty. Zároveň doporučuji přeinstalovat službu Steam nejnovější verzí. Pokud by ani tyto kroky nepomohly, určitě se opět ozvěte.

Honza 19.9.2013

Pro lepší způsob sem nahrál toto video: http://youtu.be/QREovJ_fLJ8

WarKatCZ 18.9.2013

Přesto v nastavení rozlišení mám to maximalní (dopuručené)

WarKatCZ 18.9.2013

Dekuji za jednu z možností ale bohužel nefunguje :( Ikony se mi zobrazují ale právě když spustim ňákou aplikaci tak se mi nezobrazí na ploše ale jen v listě. Mám jinak Windows 8. Ale začalo to tím že jsem spustil hru která nešla zdřejmě mi změnila rozlišení a potom ještě k tomu se nezapla akorát přestala pracovat. Pak sem chtěl spustit aplikaci Steam a tam jsem se jednoduše přihlásil potom to psalo připojování a potom se to nezobrazilo bohužel na ploše přesto v liště ano. Vopravdu nevim čím to je ale dík i za tuhle radu :)

WarKatCZ 18.9.2013

Dobrý den, podle Vašeho popisu se skutečně s největší pravděpodobností jedná o skrytí ikon - řešení poskytuje video přidané @Petrem. Pokud by tato možnost nefungovala, určitě se opět ozvěte.

Honza 18.9.2013

Jen laický tip http://www.youtube.com/watch?v=dX-kSmmRdGE

Petr 17.9.2013

On-line hry

Amazing Bubble Connect The Last Warrior Rise Egg Up Tic Tac Toe Paper Note Taleans Hansel & Gretel Shoot Up My Dolphin Show Love Animals Toto Adventure
Nahoru