Utility a ostatní: ovladače zvuku a chipsety

Dobrý den, potřebuji nainstalovat ovladač zvuku a chipset.Vím které, ale když kliknu na stáhnout,stránka se nezobrazí.Tohle mi to píše v názvu:http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDownloadEventHandler,jsp?redirectReason=SWD_FTP_Reqest&swItem=PSG_...Prosím o radu-děkuji.V možnostech internetu jsem skusil odkliknout - použít pasivní režim FTP - ale stejně to nešlo.

karel 1.12.2012 Odpovědi: (13) Odpovědět

Utility a ostatní: ovladače zvuku a chipsety

Dobrý den, nevím jak je to možné, ale audio driver jsem uložil a spustil-nainstaloval.Zvuk nešel.Nyní jsem ho nainstaloval znovu a zvuk už běží.Ani mě to neupozornilo že je již v pc nainstalován.Jsem rád, že už zvuk jde. Zkoušel jsem váš odkaz na stažení service pack"u, ale je to stejné jako předtím - aplikace není platná pro win32.Děkuji za pomoc!

Karel 11.12.2012

Utility a ostatní: ovladače zvuku a chipsety

Dobrý den, ovladače stáhněte i pro audio. Co se týče service packu, stáhněte jej odtud: http://mujsoubor.cz/operacni-systemy/windows-xp#prehled

Honza 10.12.2012

Utility a ostatní: ovladače zvuku a chipsety

Dobrý den, ovladač a chipset už mám nainstalovaný, ale zvuk stále nejde.Je možné, že s tím souvisí následující problém, a to - když se pokouším stáhnout např. Service Pack, počítač píše že tato aplikace není platná pro win.32bit.

Karel 9.12.2012

Utility a ostatní: ovladače zvuku a chipsety

Dobrý den, při prohlížení zabezpečených a nezabezpečených stránek jsem zatím nenarazil na problém.Systém jsem projel Avastem a Avast nenalezl žádný virus.

Karel 6.12.2012

:

Dobrý den, můžete si soubory stáhnout z jiného PC a nainstalovat je? A jak se má prohlížení zabezpečených a nezabezpečených stránek? Celý systém pak pro jistotu projeďte antivirem a antispywarem. Napište, zda se něco změní.

Honza 5.12.2012

:

Pokud postupuji podle toho co radí google, tak mi to píše toto:Systém Windows nemůže nalézt Windows.Přesvěčte se, zda je název zadán správně, a akci opakujte.Pro hledání souboru klepněte na tlačítko start a pak na položku hledat.-zadám li adresu do hledat, nenajde nic. A clinik cleaner mi nejspíše něco smazal.

Karel 4.12.2012

:

Dobrý den, zde je oficiální vyjádření Google k možnému řešení chyby: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=cs&answer=117804 Jinak rozhodně neuškodí, když vyčistíte PC CCleanrem: http://mujsoubor.cz/cache-a-cookies/ccleaner Zároveň zkuste při prohlížení stránek vypnout Firewall, zda dojde k nějaké změně. Jiné stránky Vám fungují? Http vs. https Vám nedělá problém (nezabezpečené a zabezpečené připojení)?

Honza 4.12.2012

:

Na Google Chrom mi to píše toto: Tato webová stránka není dostupná. Připojení k serveru http://ftp.hp.com bylo přerušeno. Zde je pár návrhů: Znovu načíst tuto stránku později. Zkontrolujte připojení k internetu. Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná síťová zařízení, která používáte. Povolte prohlížeč Google Chrome v nastavení brány firewall nebo antivirového softwaru. Pokud již povolen je, smažte jej ze seznamu a přidejte znovu. Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho…

Karel 3.12.2012

:

Dobrý den, odkaz jsem testoval - funguje. Stáhněte si některý z aktuálních internetových prohlížečů: Mozilla Firefox je ve verzi 17, Internet Explorer ve verzi 10, Chrome ve verzi 23 nebo Opera ve verzi 12.

Honza 3.12.2012

:

Děkuji, tohle už jsem zkoušel, jenže když dám "download" tak to dlouho načítá a pak napíše - internet explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.Nevím proč.Zdřejmě mám zapnutou, nebo vypnutou nějakou funkci.Jiné stránky fungují.

Karel 3.12.2012

:

Dobrý den, zde jsou odkazy pro stažení driverů: Chipset a Audio.

Honza 3.12.2012

:

Typ počítače Jednoprocesorový osobní počítač s rozhraním ACPI Operační systém Microsoft Windows XP Professional Aktualizace Service pack [ TRIAL VERSION ] Internet Explorer 8.0.6001.18702 (IE 8.0) DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c) Přihlašovací doména [ TRIAL VERSION ] Typ CPU Intel Celeron D 330, 2666 MHz (20 x 133) Název základní desky Hewlett-Packard HP Compaq dc7100 SFF(DX878AV) Čipová sada základní desky Intel Grantsdale-G i915G Pracovní paměť [ TRIAL VERSION ] DIMM1: Samsung M3…

Karel 3.12.2012

:

Dobrý den, zkopírujte sem prosím údaje o Vaší základní desce a systému. Společně najdeme vhodné ovladače, které bude možné stáhnout. Pro analýzu systému využijte program Everest: http://mujsoubor.cz/monitoring/everest-ultimate-edition Z analýzy sem prosím zkopírujte část výpisu až po Multimédia (včetně) ze sekce Počítač - Přehled. Důležité části jsou Počítač - Typ + OS, Základní deska - vše a Multimédia - vše.

Honza 3.12.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Bottle Cap Challenge Idle Factory Medieval Vikings Jigsaw Switch Sides Twirl Touch The Wall Monkey Go Happy Stage 327 Line Color Eg Speed Racer
Nahoru