Utility a ostatní: ovladače zvuku a chipsety

Dobrý den, potřebuji nainstalovat ovladač zvuku a chipset.Vím které, ale když kliknu na stáhnout,stránka se nezobrazí.Tohle mi to píše v názvu:http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDownloadEventHandler,jsp?redirectReason=SWD_FTP_Reqest&swItem=PSG_...Prosím o radu-děkuji.V možnostech internetu jsem skusil odkliknout - použít pasivní režim FTP - ale stejně to nešlo.

karel 1.12.2012 Odpovědi: (13) Odpovědět

Dobrý den, nevím jak je to možné, ale audio driver jsem uložil a spustil-nainstaloval.Zvuk nešel.Nyní jsem ho nainstaloval znovu a zvuk už běží.Ani mě to neupozornilo že je již v pc nainstalován.Jsem rád, že už zvuk jde. Zkoušel jsem váš odkaz na stažení service pack"u, ale je to stejné jako předtím - aplikace není platná pro win32.Děkuji za pomoc!

Karel 11.12.2012

Dobrý den, ovladače stáhněte i pro audio. Co se týče service packu, stáhněte jej odtud: http://mujsoubor.cz/operacni-systemy/windows-xp#prehled

Honza 10.12.2012

Dobrý den, ovladač a chipset už mám nainstalovaný, ale zvuk stále nejde.Je možné, že s tím souvisí následující problém, a to - když se pokouším stáhnout např. Service Pack, počítač píše že tato aplikace není platná pro win.32bit.

Karel 9.12.2012

Dobrý den, při prohlížení zabezpečených a nezabezpečených stránek jsem zatím nenarazil na problém.Systém jsem projel Avastem a Avast nenalezl žádný virus.

Karel 6.12.2012

Dobrý den, můžete si soubory stáhnout z jiného PC a nainstalovat je? A jak se má prohlížení zabezpečených a nezabezpečených stránek? Celý systém pak pro jistotu projeďte antivirem a antispywarem. Napište, zda se něco změní.

Honza 5.12.2012

Pokud postupuji podle toho co radí google, tak mi to píše toto:Systém Windows nemůže nalézt Windows.Přesvěčte se, zda je název zadán správně, a akci opakujte.Pro hledání souboru klepněte na tlačítko start a pak na položku hledat.-zadám li adresu do hledat, nenajde nic. A clinik cleaner mi nejspíše něco smazal.

Karel 4.12.2012

Dobrý den, zde je oficiální vyjádření Google k možnému řešení chyby: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=cs&answer=117804 Jinak rozhodně neuškodí, když vyčistíte PC CCleanrem: http://mujsoubor.cz/cache-a-cookies/ccleaner Zároveň zkuste při prohlížení stránek vypnout Firewall, zda dojde k nějaké změně. Jiné stránky Vám fungují? Http vs. https Vám nedělá problém (nezabezpečené a zabezpečené připojení)?

Honza 4.12.2012

Na Google Chrom mi to píše toto: Tato webová stránka není dostupná. Připojení k serveru http://ftp.hp.com bylo přerušeno. Zde je pár návrhů: Znovu načíst tuto stránku později. Zkontrolujte připojení k internetu. Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná síťová zařízení, která používáte. Povolte prohlížeč Google Chrome v nastavení brány firewall nebo antivirového softwaru. Pokud již povolen je, smažte jej ze seznamu a přidejte znovu. Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho nastavení nebo se obraťte na správce sítě a ověřte, zda server proxy funguje. Pokud se domníváte, že by server proxy neměl být používán, upravte příslušná nastavení: Přejděte do nabídky Chrome > Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení... > Změna nastavení proxy... > Nastavení sítě LAN a zrušte zaškrtnutí políčka Použít server proxy pro síť LAN. Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.

Karel 3.12.2012

Dobrý den, odkaz jsem testoval - funguje. Stáhněte si některý z aktuálních internetových prohlížečů: Mozilla Firefox je ve verzi 17, Internet Explorer ve verzi 10, Chrome ve verzi 23 nebo Opera ve verzi 12.

Honza 3.12.2012

Děkuji, tohle už jsem zkoušel, jenže když dám "download" tak to dlouho načítá a pak napíše - internet explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.Nevím proč.Zdřejmě mám zapnutou, nebo vypnutou nějakou funkci.Jiné stránky fungují.

Karel 3.12.2012

Doporučujeme

On-line hry

Math Solving Problems Adam and Eve: Snow Super buddy kick 2 Slope Racing Sketchful.io Car Eats Car Dungeon Adventure Ana Jones Xmas Cards Match Snowball Office Fight
Nahoru