Utility a ostatní: All in One

Dobrý den,
mám All-In-One PC Lenovo Ideacentre B520 s 2Jádrovým procesorem Intel Core i3, nevím jaká je grafika... kdyžtak napište jak to zjistím ale zajímalo by mě Jestli se zde dají vložit všechny grafické karty nebo jen určité... a jestli bych zvlád vyměnit to sám... a ještě kdyžtak radu ohledně toho jakou grafickou kartu a procesor si koupit pro dobrý herní zážitek tak aby to utáhlo Battlefield 4 Díky

rick 28.6.2013 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den, jak zjistít grafickou kartu v počítači najdete zde: http://mujsoubor.cz/magazin/jak-zjistit-grafickou-kartu-v-pocitaci-windows-xp-win-7.

Její výměna není obtížná. Pokud ale máte počítač v záruce, je možné, že bude zaplombován. V případě otevření a poručení plomby byste tak přišel o záruku.

Pokud budete chtít vyměnit procesor, tak bych vám doporučoval některý z 4jádrových procesorů firmy intel na architektuře Ivy Bridge nebo Haswell (i5 nebo i7).

Martin 11.7.2013

No a podle doporučených požadavků by to chtělo alespoň Nvidia GeForce GTX 560 Ti nebo AMD Radeon HD 6950

Martin 11.7.2013

On-line hry

Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Color by Numbers Tractor Mania Eternal Fury Gems Shooter Super Escape Masters Stickman Fighter 3D Fists of Rage Hero Rescue Puzzle Sudoku Classic
Nahoru