Utility a ostatní: Smazání viru z truhly

Dobrý den chtěl bych se zeptat při skenování notenbooku programem avast, my bylo nalezen vir typu WIN:32pup gen, avast to přesunul do virové truhly, ale chtěl bych se zeptat jestli to nejde něak odstranit, protože nevím jestli stačí aby to bylo v té truhle. Děkuji

MIlan 24.10.2013 Odpovědi: (5) Odpovědět

Dobrý den,
jednoduše přejděte na záložku Maintenance (Správa nebo Údržba) a klikněte na Virus Chest (Virová truhla). V pravé části programu se Vám zobrazí seznam souborů, přemístěných do truhly. Na vybraný klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Delete (Odstranit). Potvrďte a soubor bude smazán.

Honza 24.10.2013

dobrý den také se mi našel vir malware gen a kde tu záložku najdu ? a také se mi přesunul automatický do virové truhly

Baiddy 3.11.2015

a jak ten vir ostraním

Baiddy 3.11.2015

Dobrý den,
v mé první odpovědi najdete návod pro odstranění záznamu z truhly v antiviru avast! Free Antivirus. Pokud máte nějaký jiný, bude se cesta možná mírně lišit, ale základní princip zůstává totožný.

Honza 3.11.2015

vazeny pane administratore, obecne rady jsou sice hezke, ale k nicemu. resim podobny problem a jeste jsem se v posledni verzi avastu k truhle neproklikal. takze prestante placat do prazdna, nebo si jej nainstalujte a hledejte poklad (truhlu) s nami ... ;-)

michal 17.5.2016

Doporučujeme

On-line hry

My Dolphin Swoh 9 Santas Secret Gift Drift Car To Right Circus Words Stickman Team Force 2 Puffy Cat Craft Punch Motocross Hero Jungle Bricks
Nahoru