world-of-tanks: Problém s výkonem

Chtěl jsem se zeptat jestli mi PC rozjede Worlds of tanks na Maximální detaily, podle testů u této sestavy by mělo WOT jet na maximální detaily a FPS by se mělo pohybovat v rozhraní 60-80 fps. Hra mi při maximálním nastavení přesto běží na pouhých 15-20 fps a hra není vůbec plynulá. To samé Farcry 4, hra má podle testů běžet na maximální detaily plynule, bohužel to tak není a hra jede plynule jen na střední detaily přitom by tomu tak být nemělo podle testovaných hodnot této sestavy. Prosím o každou radu protože jsem docela zklamaný z této sestavy tak se chci zeptat jestli je problém v pc nebo jen někde v nastavení, předem děkuji. Moje sestava Technické parametry Typ procesoru: Intel Core i5 Generace procesoru: Skylake - 6. generace Velikost operační paměti [GB]: 8 Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1060 Velikost grafické paměti [MB]: 6 144 Operační systém: Windows 10 Home Typ pevného disku: HDD, SSD Interní paměť [GB]: 2 240 Procesor Typ procesoru: Intel Core i5 Generace procesoru: Skylake - 6. generace Model procesoru: 6402P(2.8/3.4GHz 4jádra/4vlákna)

Ondřej 1.1.2018 Odpovědi: (1) Odpovědět

Skus sa dostať do ovladacieho panelu Nvidie a najdi si tam tu hru a prehod z integrovanej grafiky (intel) na grafiku od Nvidie. Aspon mne to tak šlo .  :))  

Jak0red 4.1.2018

Doporučujeme

On-line hry

Box Delivery Trucks Hidden Snoring Elephatn Puzzle Connect Me Survival Shooting Xtreme Crazy Pixel Combat Sniper Shot 3D High Speed Fast Car: Drift & Drag Racing Game Match the Shapes Pixel Coloring Fight Virus
Nahoru