Mujsoubor.cz

World of Tanks

95 %

Multiplayerová akce s armádou tanků

Skvělá hra, kde proti sobě budou stát desítky tanků na velice rozhlehlých a graficky propracovaných mapách. Celé bojiště tu tak ovládají pouze tanky a houfnice. Ve World of Tanks začínáte jako naprostý chudák, s nicotným tankem a vidinou toho, že takhle nikdy nevyhrajete. Naštěstí, když budete trpělivý a projdete několika bitvami, otevře se vám několik tanků, které už mohou na bojišti konkurovat.

Stáhněte si mobilní World of Tanks Blitz zdarma

Po nějaké době se vám tak odemkne mnoho nových tanků a „tanksalon“ obsahuje opravdu mnoho skvělých kousků s velmi propracovanými detaily. Vidíte každý škrábanec získaný v bitvě, lopaty nebo bednu s nářadím. Ovšem pozor, tak jak se odemykají nové tanky, přichází i jejich třídy, kde jsou lehké, střední a těžké tanky. A ani tady neplatí, že těžký tank je vždy lepší. Bitva se dá dost dobře vyhrát i s lehkým tankem. Těžké tanky jsou většinou totiž někde zakopané, a i když je lehký tank jenom potravou a jedinou ranou z něj dokáže udělat lasagne, je příliš pomalý. Pokud tedy budete lehký tank ovládat opravdu dobře, dáte si těžký k večeři. To samé platí, i když budete hrát v teamu. Je dobré znát vlastnosti a výhody jednotlivé třídy a pak si ve hře vybrat úlohu, které se budete držet. Lehký tank může fungovat jako průzkumník, odhalíte nepřítele, dostanete body a kámoš v houfnici jednoduchý zásah.

Už jenom nastává otázka, zda je to simulace nebo ne. Arkádě hodně nahrává fakt, že řízení tanku je velice jednoduché a zaměřujete buď z pohledu 3. Osob nebo pomocí optiky. Pozici nepřátelských tanků vám navíc pomáhá určit ikonka nad tankem. K realistice a tudíž i k simulaci pak přispívá to, že každý tank má jinak tlustý pancéř vpředu, vzadu nebo na boku. Jinou ráží či typ používané munice. Verdikt? Arkádová simulace. Nicméně zadarmo je to skvělá pařba.  

Stáhněte si i další hru od společnosti Wargaming World of Warplanes.

 

Hardwarové požadavky

Procesor: 2,2 Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: GeForce 6800GT, 256 MB, DirectX 9.0c

J1mB0' Crosshair Mod

Modifikace zaměřovače, který přináší jak větší úspěch během boje, tak hlavně pohodlnější a přesnější využívání. Na výběr je hned několik typů zaměřovače, který udává základní potřebné údaje, týkající se délky přebíjení a aktuální stav nabití. (Pro verzi 0.8.4)

- Zkopírujte složku „0.8.4“ do: "\World of Tanks\res_mods"

- Zkopírujte zaměřovač "CROSSHAIR_PANEL_STRATEGIC.SWF", který se vám líbí z "arty-mode\version\type" do: "\World of Tanks\res_mods\0.8.4\gui\flash"

Accurate Damage Indicator

Accurate Damage Indicator je malé vylepšení, které vám pomůže při hře odhalit směr, odkud jste byli zasaženi. Jednoduchý indikátor se bude neustále natáčet na směr, odkud původně přišel zásah.

- Složku „gui“ vložte do nejaktuálnější složky „res_mods/0.8.X.X/“

Módy naleznete ke stažení v sekci Verze - Doplňky.

 

World of TanksGaráž s tankemMnoho druhů tanků

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Freeware multiplayerová pařba
 • Nic jiného než spousty skvělých tanků
 • Simulace smíchaná v arkádu a vylitá do skvělé atmosféry
 • Propracovanost, vzhled a detaily map a tanků
 • 3 třídy, lehké, střední a těžké tanky
 • Mnoho bonusů
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://worldoftanks.com/
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 9.1
Počet stažení: 79256
Publikováno: 23.7.2012
Poslední aktualizace: 10.10.2014
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, MMO hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Lubomír
Lubomír

Dobrý den jaký vindous musím mít aby mi to jelo v pc

12.06 09:53 reagovat

vašek
vašek

Dobrý den,chci se zeptat,chci opustit bitvu,dám ano opustit,a zůstane to seklé,nemohu se tudíž vrátit do garáže a hrát s jiným tankem.Děkuji za radu.

27.09 12:14 reagovat

Libka
Libka

Dobrý večer:o)Potřebovala bych poradit,na velmi "bazální"úrovni:o)Syn,kterému je 9let, by rád hrál WoT.Dokonce si kvůli tomu SÁM založil mail...Já,absolutně neznalá jakékoli hry,se bojím stáhnout verzi zdarma do našeho počítače.Jednak mám obavy,jestli to vůbec zvládnu,a pak také,jak dalece je to bezpečné...A už nezmiňuji vhodnost téhle hry pro tak malé dítě...i když-prý ji synovi spolužáci na svých PC mají...Mohli byste mi,prosím,odpovědět na můj mail?Děkuji:o)

05.01 23:55 reagovat

miko58.cz
miko58.cz

dobrý a příjemný den pro vás p.Libko.odpověd na otázku,povolit či nepovolit dětem hrát tuto hru je inviduální.Ne každé dítě je stejné co se psychiky týče!Zmého pohledu a zkušenností dětí verzus hra V.O.T je víceméně negativní než pozitivní v tom smyslu že dítě kolem 10 let plus mínus 3 roky by měl vést člověk či rodič zkušený co se hry týče.Jak tady čtu odezvu na váš dotaz tak ta konkrétnost tady chybí.Jesli p.Libko máte čas dělat dohled dítěti u hry tak snad by to šlo ale nechat dítě hrát hru samotného tak to by vás mohlo za nedlouho mrzet že jste mu to povolila.Sám jsem svědkem asi tak kolem 30 dětí od 5/15 let jak se dokáží chovat ale ne jen k počítači ale to se stupnuje o něco výše že se to přenáší i na dospělé a pod.a to možná i finančně. Sami jsme měli co dělat odnaučit závislost dětí na této hře ale není to jen V.O.T-p.Libko než si to necháte stáhnout tak si vyhledejte různé recenze o této hře,je tam dost poznatků z čeho by jste mohla načerpat náhled jak negativních i pozitivních zkušeností od hráčů.Nebo jestli to hrají spolužáci a vy znáte jejich rodiče tak i tam se dá zjistit o něco více.To je asi tak v krátkosti vše co mohu a držím palce at se správně rozhodnete.miko58.cz

24.06 12:01 reagovat

Zbyněk
Zbyněk

Synovi je 5 let a hraje to už týden. Jde o to dítěti vysvětlit princip týmové hry. Pokud to bude hrát jako jedinec pak si nezahraje. Stažení ze stránek je bezpečné a bez problémů. Pokud by se u Vás vyskytl nějaký problém s instalací pak je úplně jednoduchá a zvládne ji kdokoliv kdo pracuje s počítačem. Nikdo nejsme dokonalý a proto klidně někoho požádejte o pomoc. Instalace s aktualizací trvá dohromady cca 1 hodinu podle rychlosti připojení internetu.

14.06 12:34 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
postupně zodpovím všechny Vámi kladené dotazy a rozdělím vše na pomyslné sekce.
1) Bezpečnost stažení - absolutní. Není se třeba čehokoli bát, hru od nás, případně z oficiálních stránek klidně stáhněte a nainstalujte. Instalace pak složitá taktéž není.
2) Vhodnost pro devítileté dítě - dle oficiálního hodnocení vhodnosti je hra plně vhodná pro Teen - tedy věk 13+. Je tedy na Vás, zda ji povolit, či nikoli. Ovšem co se týče samotného obsahu - není v něm smrt, krev, ani jiná forma podobného násilí. Střetávají se v něm pouze opancéřované tanky - neživé stroje (autoři si právě pro možnost širokého rozšíření dali záležet, aby tanky fungovali jakože bez posádek).

06.01 11:36 reagovat

ján
ján

potřebuju pomoc : dneska jsem spustil hru world of tanks zvolil jsem si jeden tank např.:renault FT. a dal jsem bitvu a nic se nenačetlo pořad jenom ta tabulka tam je. nevím co se stalo mam tu hru jenom 3.dny. PS: co znamená premiový účet. děkuju ján bogdan

13.02 08:09 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
bohužel, hra WoT je provázena několika různými chybami, které znepříjemňují hraní nebo samotné připojení k serveru. Podívejte se do tohoto vlákna: http://mujsoubor.cz/poradna/world-of-tanks/6430-hra-wot-nejde-spustit nebo podobných - uživatelé zde řeší své problémy se hrou a nabízejí možná řešení.
Prémiový účet je placená služba, kdy si hráč vkladem reálných peněz do hry zlepšuje přísun zkušeností, má k dispozici několik výhod oproti běžnému hráči apod.

13.02 08:53 reagovat

vašek
vašek

ahoj jde world of tanks stáhnout na tablet díky

25.08 17:06 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
společnost Wargaming pracuje na tabletové verzi s názvem World of Tanks Blitz, která je vyvíjena pro obě majoritní platformy - iOS i Android. Ovšem již asi tři měsíce nepřišly žádné nové zprávy o postupu ve vývoji.

26.08 09:07 reagovat

lacroa
lacroa

Zdravim kdo mi pomuze stahnul jsem hru war of planes a kdyz ji chci rozbalit hodi mi chybu mam verzi 05.01 cim to mam rozpakovat?dik

18.08 16:51 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
máte na mysli hru World of Warplanes? Pokud ano, měl jste napsat přímo k ní: http://mujsoubor.cz/multiplayerove-a-mmo/world-of-warplanes Co se řešení problému týče, potřebuji znát přesné znění hlášky. Zkopírujte ji prosím sem. Jinak WoWp je zabalena v .zipu, takže byste neměl mít problém ji rozbalit (pokud nemáte malou kapacitu operační paměti - počítejte s tím, že budete potřebovat i dostatek místa na HDD, abyste mohl rozbalení úspěšně provést. Následně .zip soubor smažte).

19.08 13:01 reagovat

Honza
Honza

Hezká hra ale od třídy VII je už dost trapná. V první řadě je směšné, jak lehce ruské tanky zapálíte. Přitom jako jedny z mála hořely minimálně díky diesel motoru. To je jedna věc. Druhá je ta, že od třídy VII vás hra přestává bavit už jen díky tomu že nahrané penízky začnou mizet za opravy rychleji než stíháte nahrát. Nebo že by byly náhradní díly do vyšších tříd pozlacené??? To už je vážně ujetý. Chápu že se majitel hry snaží hráče "lehce" směrovat na Item Shop, ale vše má své meze.

26.04 23:46 reagovat

Flashjim
Flashjim

Ano je to pravda na vyšším tieru už je dobré mít prémiový účet anebo být v klanu který hraje CW a mít obsazené území a sosat zlaťáky :-)

04.09 13:35 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 b f 8 f b  :
 
Vzkaz:

Recenze

LUKAS
gold stargold stargold stargold stargold star
LUKAS
Pro
 • nej hra
 • IS7 SU100 TIGER2 TIGER1... JSOU BEZVA TANCI
Proti
 • ZAČALI MI PADAT SERVERY :-( NEVIM PROČ?????

BEZVA HRA :-) JOOOOOOOOO :-)

17.2 13:53

ExtraBlues_1
gold stargold stargold stargold stargold star
ExtraBlues_1
Pro
 • Pro mě je world of tanks nejlepší hra
Proti
 • nic proti této hře nic nemam ale mě teďka nejde pravě spustit a akorat se dostanu na přihlašování

5.11 06:45

Kryštof
gold stargold stargold stargold stargold star
Kryštof
Pro
 • luxusní hra hodně mě baví
Proti
 • nic na to nemá

hraju to 5. měsíc a mam dvě VI

8.6 15:38

Leny
gold stargold stargold stargold stargray star
Leny
Pro
 • grafika
 • multiplayer
 • pěkně propracované tanky
Proti
 • lepší je war thunder:-)

Dobrá hra,hlavně pro nadšence tanků:-)

6.6 16:48

David
gold stargold stargold stargold stargold star
David
Pro
 • nejlepší hra co kdy byla vytvořena hraju jí teprve 8 měsícu a už mám osmičkové tanky
Proti
 • nic

super hra

17.5 17:35

Jakub Dvořák
gold stargold stargold stargold stargold star
Jakub Dvořák
Pro
 • Super hra zaujala me
Proti
 • mam jenom IV

Bezva

1.5 13:17

hanz
gold stargold stargold stargold stargold star
hanz
Pro
 • Skvela simulace
 • Navykove a zabavne
Proti
 • Nic

Vyborna RPG hra s realistickymi tanky

22.2 15:05

ementaltom
gold stargold stargold stargold stargold star
ementaltom
Pro
 • Jeto nej hra
 • Nej jsou BT2 aBT7 a HETZERa T-34
Proti

14.2 18:13

Honza
gold stargold stargold stargold stargold star
Honza
Pro
 • muže se tam jezdit až 80 kmh
Proti

nej skoro jako need for speed

3.1 21:32

Edens
gold stargold stargold stargold stargold star
Edens
Pro
 • proste super
Proti
 • jak se nainstalujou mody ?

:)

27.11 16:18

misulin41
gold stargold stargold stargold stargold star
misulin41
Pro
 • je moc skvě lá
Proti
 • nic co by se mi tu nelíbilo

hrozně mě baví

24.11 13:22

kuba
gold stargold stargray stargray stargray star
kuba
Pro
 • dobrá hra
Proti
 • blbě se řídí tank

23.11 14:10

anonymní anonym
gold stargold stargold stargold stargold star
anonymní anonym
Pro
 • výborná hra
Proti
 • odchylka -5tier
 • jinak vůbec nic

12.11 18:27

maty04
gold stargold stargold stargold stargold star
maty04
Pro
 • super hra!!!
Proti
 • žere moc paměti

jinak je to nejlepši hra na světě!!!

2.11 18:31

Ondra
gold stargold stargold stargray stargray star
Ondra
Pro
 • Zajímavá nápad
 • MMO
Proti
 • Pay to win
 • Dělá to ze sebe situaci (přesto že to není)
 • Stejná země proti stejným zemím

Hraji ji rád, lae raději si počkám na plnou verzi hry War Thunder (World of Tanks, World of Warplanes a World of Warship dohromady)

23.10 17:17

filip
gold stargold stargold stargold stargold star
filip
Pro
Proti

goood

22.10 11:32

Jakub20
gold stargold stargold stargold stargold star
Jakub20
Pro
 • Super hra
 • Skvělá grafika
 • Simulace
 • Super tanky
Proti
 • velká paměť

Nejlepšíhra na světě.

19.10 10:36

vojevudce
gold stargold stargold stargold stargold star
vojevudce
Pro
 • NEJ hra
 • skvělá grafika nejpropracovanější hra co znám
 • přes 250 různých tanků
Proti
 • nejde říct jedinou věc PROTI
 • nic proti nemam

nejlepší

1.9 20:21

sýsa
gold stargold stargold stargold stargold star
sýsa
Pro
 • super hra uz mam mause a tigera p.
Proti
 • existuje nebo ne? já říká že neexistuje proti

24.8 09:49

kikinek099833
gold stargold stargold stargold stargold star
kikinek099833
Pro
 • PROSTĚ COOL
Proti
 • LEDA TAK KONKURENCE

VYNIKAJICI

21.8 20:46

marek
gold stargold stargold stargold stargold star
marek
Pro
 • world of tanks je nejlepsi hra na svete moc mne bavi
Proti

13.8 18:37

ondra
gold stargold stargold stargold stargold star
ondra
Pro
 • jeto nejlepší hra na světě.
Proti

7.8 09:48

maty477
gold stargold stargold stargold stargold star
maty477
Pro
 • Vyborne spracovani
 • 3d střílečka tak jak to mam rad
Proti
 • online hra

super hra

24.6 18:20

Pavel
gold stargold stargold stargold stargray star
Pavel
Pro
 • Parádní střílečka, propracovaná grafika.
 • Krásná hratelnost
Proti
 • rozdělování tanků do teamů + - 3 tiery

22.6 16:54

artik
gold stargold stargold stargray stargray star
artik
Pro
 • tahle ta hra mne zaujala jen tak s poloviny ale je lepší než zabíjecí hry s kterými si lidé vymívaj mozky.
Proti
 • žádné námytky

v klidu.

22.6 10:14

lolecek
gold stargold stargold stargold stargold star
lolecek
Pro
 • Nejlepší hra na světě.
Proti
 • neexistuje

14.6 16:17

Jitka
gold stargold stargold stargold stargold star
Jitka
Pro
 • jsem levl hodně a baví mě i když jsem holka mám ráda střílečky a 3d kry vyzkoušejte nebudete lilovat
Proti
 • žádné proti neegsistuje

25.5 08:01

 
 
 
World of Tanks

World of Tanks

Garáž s tankemWorld of Tanks

Garáž s tankem

Mnoho druhů tankůWorld of Tanks

Mnoho druhů tanků

NepřítelWorld of Tanks

Nepřítel

Plné zdravíWorld of Tanks

Plné zdraví

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  b e a 9 6 6  :
 
Nadpis:
Text:

MůjSoubor - Přidat aplikaci - Kontakt - Nahoru - RSS - Zjisti svou IP adresu - Redakce

Souhlasím Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. (Více informací o použití cookies.)