World of Tanks (1.6)
80 %

Multiplayerová akce s armádou tanků

Skvělá hra, kde proti sobě budou stát desítky tanků na velice rozhlehlých a graficky propracovaných mapách. Celé bojiště tu tak ovládají pouze tanky a houfnice. Ve World of Tanks začínáte jako naprostý chudák, s nicotným tankem a vidinou toho, že takhle nikdy nevyhrajete. Naštěstí, když budete trpělivý a projdete několika bitvami, otevře se vám několik tanků, které už mohou na bojišti konkurovat.

Stáhněte si mobilní World of Tanks Blitz zdarma

Po nějaké době se vám tak odemkne mnoho nových tanků a „tanksalon“ obsahuje opravdu mnoho skvělých kousků s velmi propracovanými detaily. Vidíte každý škrábanec získaný v bitvě, lopaty nebo bednu s nářadím. Ovšem pozor, tak jak se odemykají nové tanky, přichází i jejich třídy, kde jsou lehké, střední a těžké tanky. A ani tady neplatí, že těžký tank je vždy lepší. Bitva se dá dost dobře vyhrát i s lehkým tankem. Těžké tanky jsou většinou totiž někde zakopané, a i když je lehký tank jenom potravou a jedinou ranou z něj dokáže udělat lasagne, je příliš pomalý. Pokud tedy budete lehký tank ovládat opravdu dobře, dáte si těžký k večeři. To samé platí, i když budete hrát v teamu. Je dobré znát vlastnosti a výhody jednotlivé třídy a pak si ve hře vybrat úlohu, které se budete držet. Lehký tank může fungovat jako průzkumník, odhalíte nepřítele, dostanete body a kámoš v houfnici jednoduchý zásah.

Už jenom nastává otázka, zda je to simulace nebo ne. Arkádě hodně nahrává fakt, že řízení tanku je velice jednoduché a zaměřujete buď z pohledu 3. Osob nebo pomocí optiky. Pozici nepřátelských tanků vám navíc pomáhá určit ikonka nad tankem. K realistice a tudíž i k simulaci pak přispívá to, že každý tank má jinak tlustý pancéř vpředu, vzadu nebo na boku. Jinou ráží či typ používané munice. Verdikt? Arkádová simulace. Nicméně zadarmo je to skvělá pařba.  

Stáhněte si i další hru od společnosti Wargaming World of Warplanes.

 

Hardwarové požadavky

Procesor: 2,2 Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: GeForce 6800GT, 256 MB, DirectX 9.0c

J1mB0' Crosshair Mod

Modifikace zaměřovače, který přináší jak větší úspěch během boje, tak hlavně pohodlnější a přesnější využívání. Na výběr je hned několik typů zaměřovače, který udává základní potřebné údaje, týkající se délky přebíjení a aktuální stav nabití. (Pro verzi 0.8.4)

- Zkopírujte složku „0.8.4“ do: "\World of Tanks\res_mods"

- Zkopírujte zaměřovač "CROSSHAIR_PANEL_STRATEGIC.SWF", který se vám líbí z "arty-mode\version\type" do: "\World of Tanks\res_mods\0.8.4\gui\flash"

Accurate Damage Indicator

Accurate Damage Indicator je malé vylepšení, které vám pomůže při hře odhalit směr, odkud jste byli zasaženi. Jednoduchý indikátor se bude neustále natáčet na směr, odkud původně přišel zásah.

- Složku „gui“ vložte do nejaktuálnější složky „res_mods/0.8.X.X/“

Módy naleznete ke stažení v sekci Verze - Doplňky.

 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Freeware multiplayerová pařba
  • Nic jiného než spousty skvělých tanků
  • Simulace smíchaná v arkádu a vylitá do skvělé atmosféry
  • Propracovanost, vzhled a detaily map a tanků
  • 3 třídy, lehké, střední a těžké tanky
  • Mnoho bonusů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Wargaming.net
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://worldoftanks.com/
Velikost souboru: 6,33 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.6
Počet stažení: 82499
Publikováno: 23.07.2012
Poslední aktualizace: 2019-09-03 11:01:57
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | MMO hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 31 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Petr
Petr

Dobrý den , mohl bych zjistit e-mail k určitému názvu účtu na WoT

18.02.20 14:19 reagovat

Lubomír
Lubomír

Dobrý den jaký vindous musím mít aby mi to jelo v pc

12.06.18 09:53 reagovat

vašek
vašek

Dobrý den,chci se zeptat,chci opustit bitvu,dám ano opustit,a zůstane to seklé,nemohu se tudíž vrátit do garáže a hrát s jiným tankem.Děkuji za radu.

27.09.17 12:14 reagovat

Libka
Libka

Dobrý večer:o)Potřebovala bych poradit,na velmi "bazální"úrovni:o)Syn,kterému je 9let, by rád hrál WoT.Dokonce si kvůli tomu SÁM založil mail...Já,absolutně neznalá jakékoli hry,se bojím stáhnout verzi zdarma do našeho počítače.Jednak mám obavy,jestli to vůbec zvládnu,a pak také,jak dalece je to bezpečné...A už nezmiňuji vhodnost téhle hry pro tak malé dítě...i když-prý ji synovi spolužáci na svých PC mají...Mohli byste mi,prosím,odpovědět na můj mail?Děkuji:o)

05.01.15 23:55 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, postupně zodpovím všechny Vámi kladené dotazy a rozdělím vše na pomyslné sekce. 1) Bezpečnost stažení - absolutní. Není se třeba čehokoli bát, hru od nás, případně z oficiálních stránek klidně stáhněte a nainstalujte. Instalace pak složitá taktéž není. 2) Vhodnost pro devítileté dítě - dle oficiálního hodnocení vhodnosti je hra plně vhodná pro Teen - tedy věk 13+. Je tedy na Vás, zda ji povolit, či nikoli. Ovšem co se týče samotného obsahu - není v něm smrt, krev, ani jiná forma podobného násilí. Střetávají se v něm pouze opancéřované tanky - neživé stroje (autoři si právě pro možnost širokého rozšíření dali záležet, aby tanky fungovali jakože bez posádek).

06.01.15 11:36 reagovat

Zbyněk
Zbyněk

Synovi je 5 let a hraje to už týden. Jde o to dítěti vysvětlit princip týmové hry. Pokud to bude hrát jako jedinec pak si nezahraje. Stažení ze stránek je bezpečné a bez problémů. Pokud by se u Vás vyskytl nějaký problém s instalací pak je úplně jednoduchá a zvládne ji kdokoliv kdo pracuje s počítačem. Nikdo nejsme dokonalý a proto klidně někoho požádejte o pomoc. Instalace s aktualizací trvá dohromady cca 1 hodinu podle rychlosti připojení internetu.

14.06.15 12:34 reagovat

miko58.cz
miko58.cz

dobrý a příjemný den pro vás p.Libko.odpověd na otázku,povolit či nepovolit dětem hrát tuto hru je inviduální.Ne každé dítě je stejné co se psychiky týče!Zmého pohledu a zkušenností dětí verzus hra V.O.T je víceméně negativní než pozitivní v tom smyslu že dítě kolem 10 let plus mínus 3 roky by měl vést člověk či rodič zkušený co se hry týče.Jak tady čtu odezvu na váš dotaz tak ta konkrétnost tady chybí.Jesli p.Libko máte čas dělat dohled dítěti u hry tak snad by to šlo ale nechat dítě hrát hru samotného tak to by vás mohlo za nedlouho mrzet že jste mu to povolila.Sám jsem svědkem asi tak kolem 30 dětí od 5/15 let jak se dokáží chovat ale ne jen k počítači ale to se stupnuje o něco výše že se to přenáší i na dospělé a pod.a to možná i finančně. Sami jsme měli co dělat odnaučit závislost dětí na této hře ale není to jen V.O.T-p.Libko než si to necháte stáhnout tak si vyhledejte různé recenze o této hře,je tam dost poznatků z čeho by jste mohla načerpat náhled jak negativních i pozitivních zkušeností od hráčů.Nebo jestli to hrají spolužáci a vy znáte jejich rodiče tak i tam se dá zjistit o něco více.To je asi tak v krátkosti vše co mohu a držím palce at se správně rozhodnete.miko58.cz

24.06.15 12:01 reagovat

ján
ján

potřebuju pomoc : dneska jsem spustil hru world of tanks zvolil jsem si jeden tank např.:renault FT. a dal jsem bitvu a nic se nenačetlo pořad jenom ta tabulka tam je. nevím co se stalo mam tu hru jenom 3.dny. PS: co znamená premiový účet. děkuju ján bogdan

13.02.14 08:09 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, bohužel, hra WoT je provázena několika různými chybami, které znepříjemňují hraní nebo samotné připojení k serveru. Podívejte se do tohoto vlákna: http://mujsoubor.cz/poradna/world-of-tanks/6430-hra-wot-nejde-spustit nebo podobných - uživatelé zde řeší své problémy se hrou a nabízejí možná řešení. Prémiový účet je placená služba, kdy si hráč vkladem reálných peněz do hry zlepšuje přísun zkušeností, má k dispozici několik výhod oproti běžnému hráči apod.

13.02.14 08:53 reagovat

vašek
vašek

ahoj jde world of tanks stáhnout na tablet díky

25.08.13 17:06 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, společnost Wargaming pracuje na tabletové verzi s názvem World of Tanks Blitz, která je vyvíjena pro obě majoritní platformy - iOS i Android. Ovšem již asi tři měsíce nepřišly žádné nové zprávy o postupu ve vývoji.

26.08.13 09:07 reagovat

lacroa
lacroa

Zdravim kdo mi pomuze stahnul jsem hru war of planes a kdyz ji chci rozbalit hodi mi chybu mam verzi 05.01 cim to mam rozpakovat?dik

18.08.13 16:51 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, máte na mysli hru World of Warplanes? Pokud ano, měl jste napsat přímo k ní: http://mujsoubor.cz/multiplayerove-a-mmo/world-of-warplanes Co se řešení problému týče, potřebuji znát přesné znění hlášky. Zkopírujte ji prosím sem. Jinak WoWp je zabalena v .zipu, takže byste neměl mít problém ji rozbalit (pokud nemáte malou kapacitu operační paměti - počítejte s tím, že budete potřebovat i dostatek místa na HDD, abyste mohl rozbalení úspěšně provést. Následně .zip soubor smažte).

19.08.13 13:01 reagovat

Honza
Honza

Hezká hra ale od třídy VII je už dost trapná. V první řadě je směšné, jak lehce ruské tanky zapálíte. Přitom jako jedny z mála hořely minimálně díky diesel motoru. To je jedna věc. Druhá je ta, že od třídy VII vás hra přestává bavit už jen díky tomu že nahrané penízky začnou mizet za opravy rychleji než stíháte nahrát. Nebo že by byly náhradní díly do vyšších tříd pozlacené??? To už je vážně ujetý. Chápu že se majitel hry snaží hráče "lehce" směrovat na Item Shop, ale vše má své meze.

26.04.13 23:46 reagovat

Flashjim
Flashjim

Ano je to pravda na vyšším tieru už je dobré mít prémiový účet anebo být v klanu který hraje CW a mít obsazené území a sosat zlaťáky :-)

04.09.13 13:35 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
LUKAS

LUKAS
Nepříhlásený užívatel

17.02.2015

95 %

plusnej hra IS7 SU100 TIGER2 TIGER1... JSOU BEZVA TANCI

plusZAČALI MI PADAT SERVERY :-( NEVIM PROČ?????

BEZVA HRA :-) JOOOOOOOOO :-)

ExtraBlues_1

ExtraBlues_1
Nepříhlásený užívatel

05.11.2014

95 %

plusPro mě je world of tanks nejlepší hra

plusnic proti této hře nic nemam ale mě teďka nejde pravě spustit a akorat se dostanu na přihlašování

Kryštof

Kryštof
Nepříhlásený užívatel

08.06.2014

95 %

plusluxusní hra hodně mě baví

plusnic na to nemá

hraju to 5. měsíc a mam dvě VI

Leny

Leny
Nepříhlásený užívatel

06.06.2014

80 %

plusgrafika multiplayer pěkně propracované tanky

pluslepší je war thunder:-)

Dobrá hra,hlavně pro nadšence tanků:-)

David

David
Nepříhlásený užívatel

17.05.2014

95 %

plusnejlepší hra co kdy byla vytvořena hraju jí teprve 8 měsícu a už mám osmičkové tanky

plusnic

super hra

Jakub Dvořák

Jakub Dvořák
Nepříhlásený užívatel

01.05.2014

95 %

plusSuper hra zaujala me

plusmam jenom IV

Bezva

hanz

hanz
Nepříhlásený užívatel

22.02.2014

95 %

plusSkvela simulace Navykove a zabavne

plusNic

Vyborna RPG hra s realistickymi tanky

ementaltom

ementaltom
Nepříhlásený užívatel

14.02.2014

95 %

plusJeto nej hra Nej jsou BT2 aBT7 a HETZERa T-34

Honza

Honza
Nepříhlásený užívatel

03.01.2014

95 %

plusmuže se tam jezdit až 80 kmh

nej skoro jako need for speed

Edens

Edens
Nepříhlásený užívatel

27.11.2013

95 %

plusproste super

plusjak se nainstalujou mody ?

:)

misulin41

misulin41
Nepříhlásený užívatel

24.11.2013

95 %

plusje moc skvě lá

plusnic co by se mi tu nelíbilo

hrozně mě baví

kuba

kuba
Nepříhlásený užívatel

23.11.2013

45 %

plusdobrá hra

plusblbě se řídí tank

anonymní anonym

anonymní anonym
Nepříhlásený užívatel

12.11.2013

95 %

plusvýborná hra

plusodchylka -5tier jinak vůbec nic

maty04

maty04
Nepříhlásený užívatel

02.11.2013

95 %

plussuper hra!!!

plusžere moc paměti

jinak je to nejlepši hra na světě!!!

Ondra

Ondra
Nepříhlásený užívatel

23.10.2013

65 %

plusZajímavá nápad MMO

plusPay to win Dělá to ze sebe situaci (přesto že to není) Stejná země proti stejným zemím

Hraji ji rád, lae raději si počkám na plnou verzi hry War Thunder (World of Tanks, World of Warplanes a World of Warship dohromady)

filip

filip
Nepříhlásený užívatel

22.10.2013

95 %

goood

Jakub20

Jakub20

19.10.2013

95 %

plusSuper hra Skvělá grafika Simulace Super tanky

plusvelká paměť

Nejlepšíhra na světě.

vojevudce

vojevudce
Nepříhlásený užívatel

01.09.2013

95 %

plusNEJ hra skvělá grafika nejpropracovanější hra co znám přes 250 různých tanků

plusnejde říct jedinou věc PROTI nic proti nemam

nejlepší

sýsa

sýsa
Nepříhlásený užívatel

24.08.2013

95 %

plussuper hra uz mam mause a tigera p.

plusexistuje nebo ne? já říká že neexistuje proti

kikinek099833

kikinek099833
Nepříhlásený užívatel

21.08.2013

95 %

plusPROSTĚ COOL

plusLEDA TAK KONKURENCE

VYNIKAJICI

marek

marek
Nepříhlásený užívatel

13.08.2013

95 %

plusworld of tanks je nejlepsi hra na svete moc mne bavi

ondra

ondra
Nepříhlásený užívatel

07.08.2013

95 %

plusjeto nejlepší hra na světě.

maty477

maty477
Nepříhlásený užívatel

24.06.2013

95 %

plusVyborne spracovani 3d střílečka tak jak to mam rad

plusonline hra

super hra

Pavel

Pavel
Nepříhlásený užívatel

22.06.2013

80 %

plusParádní střílečka, propracovaná grafika. Krásná hratelnost

plusrozdělování tanků do teamů + - 3 tiery

artik

artik
Nepříhlásený užívatel

22.06.2013

65 %

plustahle ta hra mne zaujala jen tak s poloviny ale je lepší než zabíjecí hry s kterými si lidé vymívaj mozky.

plusžádné námytky

v klidu.

lolecek

lolecek

14.06.2013

95 %

plusNejlepší hra na světě.

plusneexistuje

Jitka

Jitka
Nepříhlásený užívatel

25.05.2013

95 %

plusjsem levl hodně a baví mě i když jsem holka mám ráda střílečky a 3d kry vyzkoušejte nebudete lilovat

plusžádné proti neegsistuje

World of Tanks - 1.7.0.1 - Hodnosti, vlajky, maskovania, ikony, logá 148,28 MB Stáhnout
World of Tanks - 1.6.1.4 - Zmena mapy, Modifikácia vlajky, Sniper Taipan 68,56 MB Stáhnout
World of Tanks - 1.6.1.4 - Zbierka ikon a zvukov 159,50 MB Stáhnout
World of Tanks - Cave Garage Hangar 43,40 MB Stáhnout
World of Tanks - Aslains XVM mod 5,66 MB Stáhnout
World of Tanks - White Death 0,18 MB Stáhnout
World of Tanks - Locastan's Enhanced HD MiniMaps 23,55 MB Stáhnout
World of Tanks - Gnomefather's engines 352,52 MB Stáhnout
World of Tanks - Smooth Scope Zoom 0,02 MB Stáhnout
World of Tanks - Historical Realism Gun Sound 72,59 MB Stáhnout
World of Tanks - XVM 3.5 13,93 MB Stáhnout
World of Tanks - Grandpa's KISS Interface (XVM) 137,77 MB Stáhnout
World of Tanks - Zaměřovač s ukazatelem CZ (0.8.4) 0,24 MB Stáhnout
World of Tanks - Grandpa's 4 Level Sniper Mod 0,05 MB Stáhnout
World of Tanks - Scope Shadow Remover 0,00 MB Stáhnout
World of Tanks - Roughnecks Tank XVM 3.5 for 8.5 13,81 MB Stáhnout
World of Tanks - Premium hangar without premium account 0.8.2 4,81 MB Stáhnout
World of Tanks - Melty Maps Miracle & Magical Mod 4.4.2 4,17 MB Stáhnout
World of Tanks - MeltyMap's MathMod 12,21 MB Stáhnout
World of Tanks - J1mB0´s Crosshair Mod 2,03 MB Stáhnout
World of Tanks - ENGiAND´s XVM Config 3.5.0-8.5 8,61 MB Stáhnout
World of Tanks - DAR Artillery Sight 0,24 MB Stáhnout
World of Tanks - Camera Zoom Mod 0,02 MB Stáhnout
World of Tanks - J1mB0' Crosshair Mod 1.37 0,01 MB Stáhnout
World of Tanks - Accurate Damage Indicator 8.0 0,00 MB Stáhnout
World of Tanks - Patch 8.0 na 8.1 636,56 MB Stáhnout

Poradna aplikace - World of Tanks

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

world-of-tanks: přidání slotů

jak přidám více jak tři sloty pro vybavení

Mirek 13.1.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

world-of-tanks: Bonus kód

Ahoj chtěl bych se zeptat
mám nainstalovanou hru přes steam a chtěl bych tam zadat bonusový kód ale nevím kam?
Předem děkuji

Martin 11.11.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

world-of-tanks: kde se mohu přihlásit

prosím na jakém odkazu se mohu přihlásit na můj účet

žejdlík 11.10.2019 Odpovědi (1) Odpovědět

world-of-tanks: dotaz.

ahoj mám dotaz při hře mám potíže příklad zmačknu W jedu v před a při jízdě zmáčnu  D  a měl bych zatáčet do prava ale vše je spomalené a když pustím D tak se ještě otáčí  totež platí i u míření chci zaměřit a stejný problém skusil sem rychlost připojení a běží vše správně neví někd kde je chyba napadla mě grafika prosím o pomoc děkuji moc 

krata241 17.3.2019 Odpovědi (0) Odpovědět

world-of-tanks: wot nejde spustit

Po kliknutí na hrát se na 3 sekundy ukáže nápis world of tanks a poté se to vypne. Zkoušel jsem už snad všechno a nic nepomohlo.

ppsimon 18.12.2018 Odpovědi (0) Odpovědět

world-of-tanks: CHYBA

Zdravím píše mi to "nepodařilo se kontaktovat aktualizační službu." 
CO s tím mám dělat ? nikdy předtím se to nestalo
 

Honza 4.7.2018 Odpovědi (0) Odpovědět

world-of-tanks: Problém s výkonem

Chtěl jsem se zeptat jestli mi PC rozjede Worlds of tanks na Maximální detaily, podle testů u této sestavy by mělo WOT jet na maximální detaily a FPS by se mělo pohybovat v rozhraní 60-80 fps. Hra mi při maximálním nastavení přesto běží na pouhých 15-20 fps a hra není vůbec plynulá. To samé Farcry 4, hra má podle testů běžet na maximální detaily plynule, bohužel to tak není a hra jede plynule jen na střední detaily přitom by tomu tak být nemělo podle testovaných hodnot této sestavy.
Prosím o každou radu protože jsem docela zklamaný z této sestavy tak se chci zeptat jestli je problém v pc nebo jen někde v nastavení, předem děkuji.

Moje sestava

Technické parametry

Typ procesoru: Intel Core i5
Generace procesoru: Skylake - 6. generace
Velikost operační paměti [GB]: 8
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1060
Velikost grafické paměti [MB]: 6 144

Operační systém: Windows 10 Home
Typ pevného disku: HDD, SSD
Interní paměť [GB]: 2 240

Ondřej 1.1.2018 Odpovědi (1) Odpovědět

world-of-tanks: Problém s Launcherem

Ahoj mám problém s launcherem jednu dobu jsem hrával World of Tanks přibližně asi 2-3 roky a pak jsem to odnistaloval a asi půl roku po odinstalaci jsem launcher znovu nainstaloval zapnu launcher a zasekne se mi to u Aktualizace herního klienta: příjem aktualizací... a je tam 1s 0% internet jede v poho a asi třeba po půl hodce tam naběhne třeba 6423s 0% a zvyšuje se to prosím poradíte mi ?

??? 5.12.2017 Odpovědi (0) Odpovědět

world-of-tanks: přihlášení

Ahoj nevíte někdo proč se nelze dneska od rána po aktualizaci přihlásit? Ukazuje my to žě servery njdou žadna odezva prostě nic.
 

demonie 18.10.2017 Odpovědi (0) Odpovědět

world-of-tanks: problem

po poslední aktualizaci win..10   ,,27.9.2017,, mě při zapnutí hry w.of Tanks naběhne normálně ikona dolu do lišty a při nabíhání hry před samotným přihlášením na servr ta obrazovka s logem hry, spadne dolu do té ikony a pak ikona zmizí ...a hra nejde ..poradte nekdo děkuji

pavlína 30.9.2017 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru