world-of-tanks: World of Tanks fps problem

Jak z nadpisu asi tušíte mam PROBLÉM. Koupil sem si novou grafiku, abych se stal aspoň trochu lepším hráčem a už se při tom tak nerozčiloval kvůli tomu, ze nepřátelský tank se teleportuje (malé fps) a já nejsem schopný ho trefit. Poridil sem si GIGABITE Radeon HD 7750 a zjistil sem že sem si spíš koupil tombolu, která tam prostě hodí fps jaké se jí zrova hodi. Když dám autodetekci v nastavení grafiky dá to tam střední detaily a hra běží na 15-20 fps. To je prostě málo. Tak to vše úplně stáhnu a fps mi běží na 5-17. Potom jsem tam ze srandy tam hodil maximální nastavení a ejhle, 13-18 fps. Při koupi grafiky sem doufal a její parametry na to i ukazovali že budu mít aspoň 30 fps, ale tohle prostě nepochopím. Omlouvám se za takový proslov, ale už mě to dost deprimuje a tohle docela pomáhá, se z toho vykecat. :-) Děkuju všem co tomu vjenují nějakou pozornost a pokusí se mi poradit :-) .

Pavel 16.2.2014 Odpovědi: (4) Odpovědět

kupil som pc i7 6700hq 2,3ghz gtx960 8gb ram 64 win prve niekolko hry som mal cez 110 fps a teraz už mam 30 stálich fps kde je chyba nic som nenastavoval len som dal play a zrazu tam dalo len 30 fps viete mi poradit ?

Rado 1.10.2016

Dobrý den, výborně, jsme rádi, že je vše v pořádku.

Honza 3.3.2014

Moc děkuju za odpověď, vše sem udelal ,ale nepomohlo to, vcera mi kamarad porasil, at se kouknu jakou mám teplotu procesoru. Stahl sem ssi program, a ten ukázal neuvěřitelných 104 stupňů na vsech čtyřech jádrech, plus minus nějaký ten stupeň, takže sem dnes rozebral a vyčistil celé pc a nanesl novou teplovodivou pastu na procesor a také správně nasadil chladič, který tam byl špatně zabudován(pc sem si nechal složit na zakázku). Teď mám teplotu jaderkolem 40 stupňů a při zátěži 100% max 80 stupňů a hra mi jede na střední detaily 40-60 fps, vysoké 30-40 a na maximální 18-35 :D.

pavel 1.3.2014

Dobrý den, problémem hry World of Tanks je fakt, že není připravena pro paralelní provoz na více jádrech - pokud tedy máte vícejádrový procesor, který má ovšem relativně slabý takt jednotlivých jader, hra rozhodně nebude nikterak skvěle plynulá. Zmíněná grafická karta sice není nikterak supervýkonná, ale v mnohém převyšuje minimální požadavky hry. Co mohu doporučit - vyčistěte si PC (softwarově): http://mujsoubor.cz/magazin/jak-zrychlit-pc-seznam-nejuzitecnejsich-kroku, nainstalujte nejaktuálnější ovladače ke grafické kartě a pak spusťte hru (vyzkoušejte různá nastavení a vyberte to nejplynulejší - jak jste sám poznal, zdaleka to neznamená to nejnižší).

Honza 17.2.2014

On-line hry

Kids Zoo Farm Amazing Bubble Connect Basket Champs Kids Zoo Fun Mad Day 2 Special Zombie Tsunami Online Adam and Eve Astronaut Cooking Fast 4 Steak Penguin Cafe
Nahoru