6 ženichů a 1 navíc (1.0)
60 %

Pokračování skvělé české adventury

Pokud vám něco říká název původní české adventuryVencou Záhybem7 dní a 7 nocí, pak vás jistě potěší její pokračování 6 ženichů a 1 navíc. Po neúspěšném zakončení prvního dílu, kdy jste kompletně pohořeli v ohlídání 7 dcer bohatého obchodníka, se shodou náhod vracíte na místo činu (tatík vás nakopl tak silně, že jste odletěli do vesmíru, tam se odrazili od meteoru a vrátili zpět). Jelikož jste mu zase padli pod ruku, má pro vás další úkol – jeho zadání je více než jednoduché. Musíte napravit to, co jste způsobili, a sice najít sedmi svobodným matkám ženichy, aby se mohly počestně usadit. Na první pohled se může zdát, že je úkol snadný, ale každá ze sester má speciální požadavky a odlišný vkus, hledání proto nebude jednoduché a musíte při něm použít všechen svůj důvtip.

Prostředí hry bylo kompletně ručně nakresleno a textové přepisy rozhovorů byly nahrazeny naprosto skvělým dabingem, který vás nejednou rozesměje. V některých situacích dokonce více, než byste chtěli (rozhovory s hospodským teplým Toníčkem jednoduše stojí za slyšení).

6 ženichů a 1 navíc patří mezi klasické české herní produkty, které si hráči pamatují díky vynikajícímu dabingu, lechtivému příběhu a příjemné poctivé grafice. Na závěr upozornění – hra není vhodná pro děti.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletně kreslené prostředí
  • Vynikající dabing
  • Pokračování hry 7 dní a 7 nocí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Enteron
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.enteron.cz/tvorba-her/25-6-zenichu--1-navic.html
Velikost souboru: 204,08 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1249
Publikováno: 10.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-03-10 02:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Logické hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
zxretro

zxretro

07.04.2013

65 %

plusvtipné dobře provedené zábavné na delší dobu čeština

plusněkteré věci jsou neprohlédnutelné komplikovanost řešených uzlů

Velmi pěkná adventura, u které jsem strávil relativně dlouhou dobu, ale vyřešil max. 20%. Pak je to pořád dokola a přestane bavit. Když jsem ji řešil pak podle mauálu, pochopil jsem, že jsem neměl prakticky žádnou šanci hru dohrát. Mnoho věcí a situací je úplně mimo síly běžného smrtelníka, nedovedu si představit, že by na to mohl někdo přijít.

Poradna aplikace - 6 ženichů a 1 navíc

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru